Odas Nobunas lielie nodomi. Oda Nobuna no Yabou

2012. gada anime, kur tiek aplūkots Japānas juku laikmets, kad sākās visu valstu apvienošana vienā, centralizētā Japānā. Arī - "The Ambition of Oda Nobuna". Līdz 13. gadiem labāk neskatītes. Režisors Kumadzava Judzi. Nokļuvēja tēma, nezināmu iemeslu dēļ darbībā iesaistās 450 gadu nākotnes - mūsu laiku - puisis, kurš nokļuvis tajos laikos, turklāt, labi zina to laiku vēsturi, kas palīdz viņam palikt dzīvam, ne reizi vien.

Mūsu laika biedrs Sagare Josihars, nokļūst Juku laikā pie Ovari zemes princeses, kuru sauc Nobuna Oda. Tādā pasaulē pulkvežu, padomnieku un valdnieku vidū var satikt, gan simpātiskas meitenes, kā arī cietsirdīgus vīrus ar noskūtām galvām. Parastais skolēns Sagare neapjūk, tā kā ne to vien ir nācies piedzīvot. Viņš iemīl mežonīgo, ģeniālo un neatkārtojamo Odu Nobunu, kura sapņo apvienot japānu, lai radīti lielu, spēcīgu valsti, kas spētu atvairīt asinskāros svešzemniekus. Josihars arī nolemj veikt lielas lietas, palīdzēt princesei, ja izdosies - atrast ceļu uz mājām.

Rezultātā, vienkāršais ciemiņš no nākotnes, kuru sākumā nosauc pa Makaku, kļūst par pašu tuvāko cilvēku Ovari. Viņš izmanto zināšanas, ko viņam izdevies smelties no datorspēles (Sengoku Dzidai). Sagaram izdodas palīdzēt princesei, kuru viņš mīl, izvairīties no neapdomātiem un pārsteidzīgiem lēmumiem. Tāds lēmums ir arī savienība ar nepiekāpīgo zemes valsdnieku Mino. Princese saprot, ka bez Josiharas padoma viņai vairs neiztikt. Puišelis-skolēns, ko viņa agrāk jokojot sauca par "mērkaķi", pamazām maina Japānas vēsturi, bet notikumi sāk virzīties pa pavisam citu gultni. Varoņi sāk meklēt jaunu ceļu, kur ceļu rāda neatvairāmās princeses Odas ambīcijas, mīlestība, viltība, gods un likteņzīmes!

https://yummyanime.com/catalog/item/velikie-pomysly-ody-nobuny

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Ambition_of_Oda_Nobuna

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/11933/Oda_Nobuna_no_Yabou

Skatīt angļu valodā.

https://www.crunchyroll.com/the-ambition-of-oda-nobuna

Viki lapa.

http://odanobunanoyabou.wikia.com/wiki/Oda_Nobuna

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt2250100/

Vēl viena fanu lapa.

https://anilist.co/anime/11933/Oda-Nobuna-no-Yabou

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=13761

Mājaslapa.

http://odanobuna.com/