Noragami: Dievs bezpajumtnieks. Noragami: Stray God

Tas ir stāsts par dievu, kurš ir tik zemu hierarhijā, ka viņam nav pat savs templis. Taču tas nekavē viņam par tādu sapņot, lai kļūtu par pašu varenāko dievu.

Cilvēki zina, ja viņiem būs kāda problēma, tad dievs Jato to atrisinās, iedosiet tik viņam piecu jēnu monētu. Viņš tās krāj savam templim. Diemžēl viņa to vajag daudz, bet no viņa aiziet viņa maģiskais ierocis, miruša cilvēka gars. Parasti cilvēki dievu neredz, taču brīdī, kad Jato pilda kārtējo uzdevumu - meklē pazudušu kaķēnu, viņu ierauga kāda skolniece Hijori. Sapratusi, ka dievs pakļūs zem mašīnas, viņa steidzas palīgā un viņu pašu notriec autobuss. Meitenes dvēsele izlido no ķermeņa. Tomēr viss kaut kā beidzas samērā laimīgi, tikai no šī brīža meitene nepārtraukti iemieg un viņas dvēsele lidinās apkārt, iepazīstot garu pasauli un Jato, kurš nemaz nav tik jauks, kā varētu likties. Apsolījis darīt kaut ko, lai meitenes dvēsele paliktu ķermenī, viņš nemaz nesteidzas izdarīt solīto. Viņš meklē sev jaunu maģisko ieroci, to nesekmīgi dara arī Hijori, cerot, ka tad Jato viņai palīdzēs. Tomēr dievam pašam izdodas atrast vientuļa puiša dvēseli un savaņģot to kā ieroci, dodot pusaudzim vārdu Jukine. Līdz ar to piedzīvojumi var sākties.

Japāņu anime seriāls uz ekrāniem iznāk 2014. gadā, tā režisors ir Kotaro Tamura.

Krievu valodā seriālu var skatīties šeit: http://seasonvar.ru/serial-8372-Bezdomnyj_bog.html

Seriāls ir veidots pēc Adačitokas mangas, kas tika izdota no 2011. līdz 2016. gadam.

https://en.wikipedia.org/wiki/Noragami

Anime seriālā ir divas sezonas; otrās nosaukums ir „Noragami Aragoto”. Pirmajā sezonā ir 12 epizodes plus divas papildu epizodes, kas veidotas pavisam citā stilā – kā humors un satīra. Tāpēc, to nezinot, var būt zināms šoks. Jato, kas palicis stipri cilvēcisks, pēkšņi atkal ir ļoti nejauks. Otrajā sezonā ir 13 epizodes un arī divas papildus epizodes. Tās ir apzīmētas kā OAD (Original Animation DVD) – epizodes, kas vispirms ir bijušas redzamas DVD.

Noragami fani dejo. Viens iet aiz otra.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=198&v=-2298j7wHvg