Nils Patriks Hariss. Brīnumainie neveiksminieki

Jaunu sēriju "Магические истории" (Krievijā) atklāj Nila Patrika Harisa grāmata „brīnumainie neveiksminieki”.

"Lasot šo grāmatu, es izbaudīju vienlaicīgi uztraukumu, sajūsmu un augošas aizdomas, kā tikai kārtējie buramvārdi nespiedīs mani izzust” (Lemonijs Snikets, slavenās sērijas „33 nelaimes” autors).

Aizraujošs stāsts par jaunu ielu iluzionistu Kārteru, kura dzīve pēkšņi krasi izmainās pēc tam, kad viņš aizbēg no negantā tēvoča, jau ir paspējis kļūt par Amazon bestselleru. Jaunajiem lasītājiem priekšā ir ne tikai došanās pretī bīstamiem piedzīvojumiem kopā ar Kārteru un viņa draugiem, bet arī būs jāatmin kods, kas iešifrēts grāmatas atvērumos un tekstā. Kāpēc? Protams, lai iemācītos pašam veikt fokusus.

https://www.labirint.ru/books/659628/

Nils Patriks Hariss ir pasaulslavens aktieris, producents, režisors un īsts brīnumdaris, prēmijas Golden Globe Award nominants un prēmiju Tony Award un Emmy Award laureāts. Viņš ir profesionāls iluzionists, no 2011. līdz 2014. gadam ir bijis Maģisko mākslu akadēmijas prezidents.

https://www.labirint.ru/books/659628/

Neil Patrick Harris (dzimis 1973. gada 15. jūnijā ) ir amerikāņu aktieris, komediants, rakstnieks, producents, iluzionists un dziedātājs. Vispirms viņš ir pazīstams, kā komiķis TV un ar savām dramatiskajām lomām un muzikāliem priekšnesumiem uz skatuves. Televīzijā viņš ir tēlojis galveno lomu Doogie Howser, M.D. (1989–1993), Barney Stinson lomu seriālā How I Met Your Mother (2005–2014par to viņš četras reizes ir nominēts Emmy Awards), un Count Olaf lomu seriālā A Series of Unfortunate Events (2017–2019).

Hariss ir pazīstams arī ar savu galveno lomu Joss Whedon's mūziklā Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) un tēlojot pats sevi Harold & Kumar filmu sērijās (2004–2011). Viņa citu filmu vidū ir; Starship Troopers (1997), Beastly (2011), The Smurfs (2011), The Smurfs 2 (2013), A Million Ways to Die in the West (2014), un Gone Girl (2014). 2014. gadā viņš tēlo galveno lomu Hedwig and the Angry Inch Brodvejā, par to viņš iegūst 2014 Tony Award for Best Leading Actor kā mūzikla aktieris.  l

Hariss minēts Tony Awards 2009, 2011, 2012 un 2013, viņš ieguvis 4 īpašas Emmy Awards. Viņš arī ir minēts Primetime Emmy Awards  2009. un 2013,arī 87th Academy Awards 2015, kas padara viņu par pirmo atklāto geju, kas saņēmis iespēju atklāt Academy Awards. https://vimeo.com/120383536

Hariss ir minēts žurnālā Time magazine's kā viens no 100 Most Influential People 2010. gadā. Viņš ir precējies ar David Burtka. 2010, viņiem ir divi dvīņi, kā pieņemtie bērni.

https://en.wikipedia.org/wiki/Neil_Patrick_Harris

Vēl par viņu. Neskatoties uz visai izlaidīga, sieviešu mīļa lomu seriālā „Kā es satiku jūsu māti”, dzīvē Nils Patriks Hariss ir homoseksuāls. Aktieris neslēpj savu orientāciju un atklāti bieži parādās ar savu dzīves draugu Deividu Bartku. Šodien abi oficiāli salaulājušies un audzina divus bērnus, kuri dzimuši no surogātmātes.

https://uznayvse.ru/znamenitosti/biografiya-nil-patrik-harris.html

Grāmatas.

https://www.amazon.com/Magic-Misfits-Neil-Patrick-Harris/dp/0316391824

Pirmā ilustratore.

Mani sauc Lissy Marlin. Esmu ilustratore no Dominikāņu Republikas, pašreiz dzīvoju ASV ar vienkāršu misiju: ienest nedaudz maģijas ikdienas dzīvē un laiku pa laikam arī mākslā. Iepriekšējos gados es biju galvenā māksliniece leļļu kompānijā, ko sauca GoldieBlox, mazā uzņēmumā Sanfrancisko, kas bija veltīts, lai audzinātu nākošās paaudzes inženieres-sievietes. Pašlaik es vadu savas dienas, kā brīvmāksliniece savās mājās Filadelfijā. Mans darbs sastāv no tēlu dizaina un dibenskatu zīmēšanas animācijā līdz bilžu grāmatām, tādām kā vidēja vecuma romāniem, kāda ir Nila Patrika Harisa The Magic Misfits sērija. Es tiecos izpētīt dažādus stāstu stāstīšanas veidus, sākot ar oriģinālo stāstu rakstīšanu un ilustrēšanu. Drīzumā!

https://www.lissymarlin.com/

Kyle Hinton – par otru minēto ilustratoru internetā nekādu ziņu nav. Vismaz, es neatradu.