Nil Admirari svari: Teito noslēpumainais stāsts

Cits nosaukums: "Nil Admirari no Tenbin: Teito Genwaku Kitan" vai "The Scales of Nil Admirari ~The Mysterious Story of Teito~", "Objektīvie svari: Galvaspilsētas noslēpumainais stāsts".

Anime 2018. gads, Režisors Takata Masahiro. Sjodzjo, romantika, fantastika. PG-13. Ja līdz šim apskatīju harēma anime, kur ap kādu puisi grozās meiteņu bars, tad ir arī apgriezts variants.

Alternatīvās vēstures pasaule, kur Taisjo periods ilgst, nevis 15, bet turpinās vēl 25 gadus. Lai glābtu ģimeni no izputēšanas, meitene izšķiras iziet pie vīra no bagātas ģimenes, pat nezinot kā viņu sauc. Taču pirms pašām kāzām meitenes jaunākais brālis cenšas izdarīt pašnāvību, pašsadedzinoties, noslēpumainā kārtā - ar kādu vecu grāmatu rokās.

Pārsteigtās meitenes priekšā uzrodas "Impērijas Izlūkošanas pārvaldes Bibliotēku centrs", vairāk pazīstams ar nosaukumu "Fukuro". Tā pārstāvji paskaidro meitenei, ka eksistē grāmatas, kas atstāj uz lasītāju īpaši spēcīgu iespaidu. Tās sauc "maremono" jeb "nolādētās".

Ar to viss nebeidzas, pēc traģiskiem notikumiem ar viņas brāli, meitene iegūst spēju redzēt neparasto grāmatu "auru", ko citi neredz. Liekas, ka pats liktenis velk meiteni bīstamajos tīklos. Protams, ka meitenei seko piedāvājums, iestāties "Fukuro".

Kaut arī ļoti sabiedēta, meitene nolemj sekot jaunajam ceļam, kurā viņu gaida greizsirdība, naids, nicinājums, līdzjūtība un mīlestība. Vēl viņu gaida nodevības tumsa, kas lēnām aprij impēriju. Rotaļlieta prasmīgās un nežēlīgās rokās, vai nabadzīte spēs pēc visām savām mokām panākt taisnību, vai arī...

https://yummyanime.club/catalog/item/vesy-nil-admirari-zagadochnaya-istoriya-tejto

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Nil_Admirari_no_Tenbin:_Teito_Genwaku_Kitan

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/33850/Nil_Admirari_no_Tenbin

Viki lapa.

https://nil-admirari-no-tenbin-teito-genwaku-kitan.fandom.com/wiki/Nil_Admirari_no_Tenbin:_Teito_Genwaku_Kitan_Wiki

Anime viki.

https://nil-admirari-no-tenbin-teito-genwaku-kitan.fandom.com/wiki/Anime