Nikija Paja Preto. Spalvu kronis

Nicki Pau Preto. Crown of Feathers

Divus gadsimtus Zelta impērija plauka, taču tās serde puva: tās iedzīvotāji, kuriem nebija maģisku spēju, vienmēr šķībi skatījās uz animagiem, Fēniksu dresētājiem. Jātnieki bija impērijas varenums un slava, taču karalienes-reģentes nodevība un tam sekojošais karš pazudināja viņu ordeni.

 

Pagāja sešpadsmit gadi kopš pēdējās Asins kara kaujas. Divas māsas, biklā Veronika un despotiskā Vala cīnās par izdzīvošanu impērijā, kur katram magam ir jāstājas uzskaitē un jāmaksā nesamērīgas nodevas. Tiem, kuriem nav ienākumu, draud klaušas - vergu darbs ne-magu labā. Māsu, kā arī visu animagu pēdējā cerība ir radīt no jauna jātnieku ordeni...

 https://www.labirint.ru/books/721990/

Nikija ir jauno pieaugušo [YA] autore, kura dzīvo Toronto pievārtē, Kanādā. Ieguvusi grādu vizuālajās mākslās, mākslas vēsturē un grafiskā dizainera diplomu, Nikija atklāja divas lietas, viņai patīk aizbēgt no reālās dzīves un viņu neinteresē ikdienas dzīve 9-5. [Tas ir, darbs no 9 rītā līdz 5 pēc pusdienas - t.p.] Par laimi, viņas izvēlētā karjera ļāva piepildīt abus šos nosacījumus.

Viņas JP fantāzijas debija CROWN OF FEATHERS tagad ir Simon Pulse izdota, un turpinājums HEART OF FLAMES iznāks 2020. gada 11. februārī.

https://www.goodreads.com/author/show/17038654.Nicki_Pau_Preto