Neuzvaramā Bahamuta hronikas. Saijaku Muhai no Bahamut

Jauns, izklaidējošs anime seriāls ar visai klišejiskiem varoņiem, taču teorētiski savādākā vidē, lai gan darbība notiek mācību iestādē. Pēc žanra varētu būt tehnofantāzija. Režisors Masaomi Ando. 2016. gads. 18+

Ilgu laiku Arkādijas karaliste bija pati šausmīgākā vieta. Visi baidījās no tās valdnieka, kuram nekas nebija svēts, taču par laimi šāda valdīšana nebija ilga. Inperatora vara beidzās, kad notika valsts apvērsums, ko paveic noslēpumais pūķbruņinieks, un nu jau pēc pieciem gadiem šajā vietā ir jauna impērija Atismata.

Vai visi ir gribējuši jaunu valdnieku? Vai valsts ar tā atnākšanu ir mainījusies? Uz to atbild seriāls. Tas sākas ar negadījumu. Dzenoties pakaļ zaglim, kāds puisis caur stikloto jumtu iegāžas meiteņu pirtī. Izrādās, ka tā ir Meiteņu akadēmija, kur mācās nākošās pūķbruņinieces (pēc kara nav daudz puišu pāri palikuši), bet meitene, kurai kailai puisis uzgāžas virsū, izsauc viņu uz dueli. Noskaidrojas, ka puisis ir septītais bijušās impērijas princis Lukss Arkādija, bet meitene - jaunās impērijas princese Lizšarte Atismata, saukta arī par "Lišu". Ļoti aso divkauju pārtrauc baisa radījuma uzbrukums, rezultātā pusis praktiski izglābj dzīvību meitenei, abi uzveic radījumu, bet puisi uzņem akadēmijā par instruktoru. Atkal var sacīt, ka piedzīvojumi var sākties...

Krievu valodā: http://seasonvar.ru/serial-12993-Hroniki_nepobedimogo_Bahamuta-1-season.html

Var atrast arī YouTube.

Kā parasti viss ir sācies no vieglo romānu sērijas, kas iznāk 2013. gadā. Autors Senri Akatsuki, ilustrējis Ayumu Kasuga. Līdz 2017. gada beigām jau bija publicētas 12 noveles.

Iznākusi arī 12 epizodu anime.

Darbība norisinās vidē, kas atgādina Eiropas Viduslaikus, bet varoņi lieto zobenus - transformerus, kas cīņas laikā pārvēršas dragbruņās (Drag-Rides), kas ir trīs dažādu veidu, sākot no vienkāršām un beidzot ar superspēcīgām. Kaut arī karš ir beidzies, bruņinieki ir vajadzīgi, lai cīnītos ar tukšums briesmoņiem.

https://en.wikipedia.org/wiki/Undefeated_Bahamut_Chronicle

Oficiālā mājaslapa.

http://ga.sbcr.jp/bunko_blog/bahamut_project/

Seriāla Vikilapa.

http://saijakumuhainobahamut.wikia.com/wiki/Saijaku_Muhai_no_Bahamut_Wiki