Nesekmīgā bruņinieka cēlums. Rakudai Kishi no Cavalry

2015. gada japāņu anime, režisors Sin Onuma.

Anime stāsta brīnumu un mistikas pilnu stāstu par burvi-bruņinieku, kurš sāk apgūt savas prasmes, cenšoties apgūt vienu no spēcīgākajiem maģiskā ieroča veidiem - cilvēka dvēseli.

Iki Korogane tikai apgūst šo mākslu, kas piemīt-magiem-bruņiniekiem. Mācības viņam īsti nepadodas, tāpēc skolā viņu dēvē par nesekmīgo bruņinieku. Varbūt pie vainas ir arī komplekss, ko viņam radījis tēvs, kuŗš ir lepns par vecāko meitu, bet dēlu uzskata par neveiksminieku, ar kuru nav vērts pat ķēpāties.

Palicis uz otru gadu, puisis cenšas no sirds, lai apgūtu maģiskā bruņinieka prasmes, taču tas izrādās par maz...

Skolas, kur mācās Iki, direktore ievieš jaunu noteikumu, tie skolēni, kuru līmenis ir apmēram vienāds, dzīvos kopā. Tā par zēna istabas bi4edreni kļūst meitene - princese no tālas zemes Stella. Viņa šo to saprot no maģijas un ir arī skaista. Sākumā abi ir kā uz nažiem, taču, labāk iepazinis meiteni, puisis spēj atrast ar viņu kopēju valodu, arī viņa prasmes sāk uzlaboties.

Tomēr abus gaida daudz pārbaudījumu un cīņa pret naidniekiem. Īpaši puiša tēva kalpiem, tēvs joprojām nicina dēlu un uzskata, ka "viduvējībām nav jēgas censties kaut ko sasniegt, jo tas principā nav iespējams".

Seriāls krieviski.

http://seasonvar.ru/serial-12522-Doblest__rytcarya-neudachnika-1-season.html

Seriāls ar angļu subtitriem.

https://www.youtube.com/watch?v=f7VRCX-lIqg

Viki lapa.

http://rakudai-kishi.wikia.com/wiki/Rakudai_Kishi_no_Eiyuutan_Wiki

Par anime.

https://www.anime-planet.com/anime/chivalry-of-a-failed-knight