Nerimša Manabi. Gakuen Utopia Manabi Straight

Arī "Skolas utopija: Uz priekšu, Manabi". 2007. gada anime, kur fantastika ir tikai tas, ka darbība notiek pēc kādiem desmit gadiem vai vairāk. Režisors Hirao Takajuki. Meiteņu skolas dzīves komēdija. Ja anime varoņi parasti izskatās jaunāki par saviem gadiem, te, kā rakstīts komentāros, tā var būt pat 10 gadi.

Dosimies nākotnē, kur mācības skolā vairs nav tik obligāta lieta. Brīvprātīga. 2035. gads, bērni un pusaudži paši var izvēlēties savu dzīves ceļu, ja negrib tērēt gadus, sēžot skolas solā. Pagaidiet, te kaut kas nav pareizi! Un jums būs taisnība. Skola nav tikai garlaicīgas stundas, daudz mājas darbu, indīgi skolotāji, taču arī daudz jautrības: brīvdienas, darbs klubos, sporta sacīkstes. Protams, ka skola ir svarīgs etaps katra cilvēka dzīvē. Taču laikam nākotnē par to sekmīgi ir aizmirsts.

Lai nu kā, bet dažiem tāda netaisnība nav pa prātam. Manabi-tjana nolemj atgādināt skolniekiem, ko nozīmē būt jautriem. Vispirms ir jāorganizē studentu padome, lai katrs varētu atrast nodarbošanos, kas vislabāk patīk. Studentu padome atbild arī par sporta sacīkstēm, svētkiem, komkursiem. Taču šim vadošajam orgānam nav vadītāja. Nav nekā neiespējama. Manabi, kura tikko ir sākusi iet šajā skolā, kļūst par studentu padomes galvu (neviens cits nepiesakās) un dabiski - arī par pirklasīgu skolas jautrības veidotāju.

http://animevost.org/tip/tv/1554-gakuen-utopia-manabi-straight.html

Manabi Vikipēdija.

https://ru.wikipedia.org/wiki/Gakuen_Utopia_Manabi_Straight!

Mājas lapa.

https://web.archive.org/web/20081218173922/http://www.ufotable.com/manabi/

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=6789

Vēl viena enciklopēdija.

https://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4125

Par mangu.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/manga.php?id=6790

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/1858/Gakuen_Utopia_Manabi_Straight