Nepadodies! Sukippu bîto!

Režisors Kijoko Sajama, 2008. gads, nefantastisks anime ar fantastiskiem tēliem, varones domas vizualizācijām.

Keko Mogami ir japāņu meitene, kuras bērnības mīļākā pasaka bija par Pelnrušķīti. Visu savu dzīvi viņa cītīgi strādāja un ticēja, ka tikai ar darbu var sasniegt visu, par lasīja pasakās. Keko bija mīļotais puisis Se Fuva, kurš mierīgi varēja kļūt par viņas dzīves princi. Pasakai pietrūka tikai skaistu tērpu un baļļu.

Viņas puisis Se sapņoja kļūt par skatuves zvaigzni un iekarot šovbiznesu. Keko nolemj palīdzēt savam mīļotajam un pieņem viņa aicinājumu, doties līdzi uz Tokiju. Kamēr Se cenšas izvirzīties galvaspilsētā, meitene iekārtojas divos darbos, lai samaksātu par viņu īrēto dzīvokli un, kā Pelnrušķīte no pasakas, veic arī visus mājas darbus. Tomēr viņa nesūdzas par likteni. Tā ir jābūt viņas pasakā, meiteni tam svēti tic.

Tomēr drīz Keko noskaidro, ka Se viņu vienkārši izmanto. Meiteni viņš nemaz nemīl, par viņas maigajām jūtām un uzticību viņš tikai smejas. Arī uz galvaspilsētu viņš meiteni ir paņēmis līdz tikai tāpēc, lai būtu cilvēks, kurš uzkopj istabas, mazgā viņam apģērbu un gatavo ēdienu. Meitenes sirds ir satriekta. Viņa nolemj atriebties. Viņa kaļ plānu, kļūt par pašu populārāko popzvaigzni, lai ar savu talantu aizēnotu savu pāridarītāju. Konkurentu aģentūra, kas meklē zvaigznes, ir tieši tas, kas viņai ir vajadzīgs. Tagad Keko mierīgai dzīvei ir pienācis gals. Kaut arī iepriekšējā noklausīšanās meitenei neko nedod, tomēr aģentūras vadību viņa ieinteresē. Beidzās ar to, ka īpaši viņai tiek izveidota jauna nodaļa, kur viņa pagaidām ir viena. Ar īpašu misiju, likt sevi iemīlēt. Sākas jauns, pārsteidzošs etaps viņas dzīvē.

http://seasonvar.ru/serial-3070--Ne_sdavajsya.html

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt1329466/

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Skip_Beat!

Anime enciklopēdija - manga.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/manga.php?id=1863

Anime enciklopēdija - TV adaptācija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=10091

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/4722/Skip_Beat

Mājaslapa.

https://www.viz.com/skip-beat

Viki lapa.

https://skip-beat.fandom.com/wiki/Skip_Beat!_Wiki

Balss aktieru lapa.

https://www.behindthevoiceactors.com/tv-shows/Skip-Beat/