Negribu vairāk būt burve. Mahou Shoujo Nante Mou Ii Desu kara

Japāņu seriāls, divas sezonas. 2016. gads, režisors Joneda Kadzuhiro. uzmanību: sēriju garums tikai 4 minūtes, acīmrrdzot domāts bērniem, kuru uzmanību grūti noturēt ilgāk. Pieaugušajiem - noteikti par īsu, taču seriāls ir ļoti mīļš un labdabīgs. Kā jau jaunākiem skatītājiem domāts, visdrīzāk meitenēm.

Reiz meitene Judzuka satika Mitonu, nesaprotamu radījumu, kas rakņājās atkritumos.  radījums sacīja, ka viņu spēj ieraudzīt tikai, tikai potenciāli brīnumdari jeb burvji, kuriem ir attiecīgas dotības. Ja jau meitene ir spējusi viņu ieraudzīt, tad sevi ir jāpārbauda un savas spējas arī. Agrāk brīnumdares aizstāvēja pasauli no iebrucējiem. Tagad viss ir mierīgi, tāpēc nekas bīstams burvei nedraud. Mitona vārdi ir ļoti pārliecinoši, kaut arī meitenei rodas šaubas. Tomēr viņa ir ar mieru... un sastopas ar pirmo negaidīto pavērsienu - viņas kā burves kostīms ir peldkostīms... un vēl aproce, kumandrīks. Ko padarīsi, tie izzudīs tikai tad, ka meitenei paliks 16 gadi.

Judzuka un Mitons satikās pilnīgi nejauši. Mitons uzskata, ka Judzuka ir īsta brīnumdare, jo viņu, kā citas pasaules radījumu, var dzirdēt tikai īsti magi un burvji. Judzuka ne tikai dzird viņu, viņa pat redz šo radījumu, tātad viņai ir nepieciešamās prasmes. Tātad viņai ir jākļūst par īstu burvi. Tas nav vienkārši, jo viņai nepārtraujkti būs jāglābj pasaule un jācīnās ar monstriem, kas tādai jaunai personai ir visai bīstami. Liekas, ka Judzuka drīz pametīs šo nodarbi, viņa vairāk negrib būt brīnumdare, kaut arī viņai ļoti piestāv kaujas amunīcija - peldkostīms.

http://seasonvar.ru/serial-12994-YA_ne_hochu_bol_she_byt__volshebnitcej-1-season.html

Fanu lapa. https://myanimelist.net/anime/31793/Mahou_Shoujo_Nante_Mou_Ii_Desukara

Pamatā  japāņu mangu sērija, ko sarakstījis Sui Futami.

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=17796

Viki lapa. http://mahou-shoujo-nante-mouiidesukara.wikia.com/wiki/Mahou_Shoujo_Nante_Mouiidesukara_Wiki