Nāvinieku brīnumzeme. Deadman Wonderland

2011. gada anime seriāls, režisors Hacumi Koiti. fantastiska antiutopija

Vidusskolnieks Gants Igrasi ir parasts pusaudzis. taču viņa dzīve burtiski vienā dienā tiek ievirzīta citā gultnē. Ar to sākas viņa negaidītie, aizraujošie, baisie piedzīvojumi. Viņa dzīvē parādās baismīgs cilvēks, kurš nogalina visus viņa klases biedrus. Arī draugu um meiteni, kura viņam patīk. Pusis paliek pilnīgi viens, bez draugiem un ģimenes. Viltotu pierādījumu dēļ puisi vaino šajās slepkavībās. Tiesa viņam piespriež nāves sodu, viņu jau tad cietušo vecāki vēlas nogalināt.

Neskatoties uz to, ka jaunais cilvēks nav vainīgs, viņu iesloga cietumā, nāvinieku cietumā, kas pārvērsts par atrakciju publikai. Cietuma nosaukums ir 'Nāvinieku brīnumzeme". Privāto cietumu, tā īpašnieki ir pārvērtuši par savdabīgu cirku, kur ieslodzītajiem jāuzjautrina publika ar bīstamiem trikiem, kuros var iet bojā. Daudz arī iet bojā, piedaloties šajās šausmīgajās izrādēs.

Cietuma īpašniekiem tā ir parasta lieta. Viņos nav žēlastības pret ieslodzītajiem, jo tādā veidā viņi pelna lielu naudu. Tomēr, nokļuvis šādā cietumā puisis plāno bēgt un pierādīt savu taisnību. Pēkšņi viņam uzrodas sabiedrotais - noslēpumaina meitene...

http://seasonvar.ru/serial-3296--Strana_chudes_smertnikov.html

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Deadman_Wonderland

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/6880/Deadman_Wonderland

Blakus stāsts - 1 epizodes OVA.

Deadman Wonderland: Akai Knife Tsukai. https://myanimelist.net/anime/10418/Deadman_Wonderland__Akai_Knife_Tsukai

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt1909447/