Nav anime, ja nav pokemoni, Beidzot ir

Pokemonu saule un mēness.https://kissanime.ac/Anime/Pokemon-Sun-Moon.97632/

Runājot par japāņu anime, visdrīzāk nav iespējams neminēt varbūt pašu slavenāko seriālu : Pokemonus, kam jau ir divdesmit sezonas. Seriālu ir daudz, te ir viens no tiem.

To rāda no 2016. gada, režisori Kunihiko Jujama, Daiki Tomijasu,

www.pokemon.com/us/pokemon-episodes/pokemon-tv-seasons/season-20/

Tas, kas sākas kā vasaras brīvdienas tropiskajā Alolas reģionā, kļūst par nākamo aizraujošo nodaļu Eša Satoši centienos kļūt par labāko pokemonu meistaru! Eša māte iegūst brīvbiļeti braucienam uz šo salu. Ešam un Pikaču ir daudz iespēju, lai izpētītu šo jauno, saulaino reģionu, atklātu jaunus pokemonus un interesantus cilvēkus, no kuriem varētu mācīties, piemēram, aukstasinīgo profesoru Kukui un jautrību mīlošo Sansonu Ouku, Jaunas sejas palīdzēs Ešam vadīt Alolas piedzīvojumus, kvalificētu treneru grupas: Kiaves, Janas, Malovas un Sofoklas, kā arī noslēpumainas pētniecības asistentes Lillijas vadībā. Uz Alolu ir veikuši ceļojumu arī biežie pretinieki Raķešu Grupa, lai mēģinātu iegūt dažus, jaudīgus pokemonus, bet viņiem ir smaga konkurence nelietīgā krāpnieku Galvaskausa grupa, kas ar prieku izraisīs haosu, kurai var būt pat draudīgāki nodomi. Galvenie piedzīvojumi sākas, kad Ešs ierodas pokemonu skolā.
Galvenais varonis zina, ka viņam ir trenera talants, Ceļā ešs satiek daudzus trenerus, to vidū arī jaunu meiteni Mistiju, kura audzē ūdens pokemonus, Eša komandai pievienojas ar ī Broks, kurš aizrāvies ar akmens pokemoniem. Galvenajam varonim pa pēdām seko ļaundaru grupa: Džesija, Džeimss un Mjauts, kas medī Pikaču un sapņo dabūt to rokā, uzskatot to par vienu no visspēcīgākajiem.
www.pokemon-sunmoon.com/en-us/

Pokemonu vlkipēdija

http://pokemon.wikia.com/wiki/Pok%C3%A9mon_Sun_and_Moon

Pagaidām iznākušas 85 epizodes.

https://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/List_of_Sun_%26_Moon_series_episodes