Natālija Kaļiņina un Olga Isajeva. Mūžības atslēgas

Natālija Kaļiņina ir mūsdienu krievu rakstniece, romantisku romānu, šausmu un mistikas autore

Neticamais rakstnieces stāsts

Natālija Dmitrijevna Kaļiņina dzimusi 1978. gadā Zaporožjē. Vecāku aprūpes ieskauta, meitene uzauga kā paklausīgs bērns un bija teicamniece. Viņa mīlēja lasīt, dodot priekšroku grāmatām, nevis spēlēm ar draugiem. Būdama skolniece, Nataša rakstīja scenārijus KVN, kā arī sāka rakstīt humoristiskus stāstus. Pēc skolas meitene iestājās Bioķīmijas fakultātē. Pēc diploma saņemšanas viņa ieguva darbu zobārstniecības institūtā, radiem skaidrojot, ka šādā veidā vēlas atbrīvoties no savām bailēm no zobārsta.

Pēc tam Kaļiņinas dzīvē sākās stabilitātes periods: darbs divās lielās apdrošināšanas kompānijās, finansiāls atbalsts, karjeras iespējas. Bet klusa dzīve neiepriecināja Natāliju, kura sapņoja par piedzīvojumiem. Reiz, pilnībā sapratusi, ka darbs ir apgrūtinošs, meitene uzrakstīja atlūguma vēstuli un visu laiku veltīja grāmatas radīšanai. Pēc pusotra mēneša uzrakstījusi romānu, Kaļiņina aizlidoja uz Spāniju, kur satika savu nākamo vīru - Spānijas policistu.

Daiļrades žanra izvēle

Natālija Kaļiņina ir pārliecināta, ka pasaule ir lielāka un gudrāka nekā daudzi cilvēki ir pieraduši domāt. Rakstniece uzskata, ka nejaušas tikšanās un neparedzamas sakritības ir likteņa pazīmes. Viņa atspoguļo savu filozofisko attieksmi pret dzīvi darbos, no kuriem labākie ir šādi:

"Vecā albuma mīkla";

sērija “Svešā nasta”;

"Spoguļu labirints";

"Ābeļdārzs Sniegbaltītei."

Vēlēdamās radīt interesantus stāstus, kas lasītājiem ļaus izjust spriedzi no pirmās līdz pēdējām rindām, Natālija izvēlējās neparastu žanru - mistiska trillera un mīlas stāsta sajaukumu. Strādājot pie darbiem, rakstnieks cenšas izvairīties no prototipiem, taču joprojām cenšas tuvināt varoņu personāžu raksturus un sižetu dzīves realitātei.

LitRes tiešsaistē var lasīt visas Natālijas Kaļiņinas grāmatas, kā arī klausīties ieskaņotos darbus. Priekšskatīšanai ir pieejami bezmaksas tekstu fragmenti.

https://www.litres.ru/natalya-kalinina/ob-avtore/

Rediģēta biogrāfija.

Rakstniece, mīlestības un mistiskās prozas meistare. Dzimusi 1978. gadā Zaporožjes pilsētā. Visu bērnību paņēma vecāku gādība un viņa uzauga kā priekšzīmīga meita un teicamniece. Viņa deva priekšroku grāmatām, nevis visādām rotaļlietām un spēlēm. Skolā viņa rakstīja KVN-u scenārijus un humoristiskus stāstus. Bet šāds "mierīgais" hobijs netraucēja viņai būt pēc sirds - spontāna rakstura. Pēc skolas, pretēji gaidītajam, Nataša iestājās Bioķīmijas fakultātē. Un pēc vidusskolas es dabūju darbu zobārstniecības institūtā, lai atbrīvotos no bailēm no zobārstiem. Tad likās, ka sākās stabilitātes periods: darbs divās lielās apdrošināšanas kompānijās, solot labas izredzes. Bet slepeni Natālija sapņoja par kādu interesantu piedzīvojumu un laiku pa laikam uzrakstīja mazu grāmatu. Kad saprata, ka viņas darbs viņai ir apgrūtinājums, viņa vienkārši uzrakstīja atlūguma vēstuli un sāka rakstīt romānu, kura sižets jau sen bija nogatavojies jaunās autores galvā. Pabeidzot romānu pēc pusotra mēneša, Natālija nopirka biļeti uz Spāniju. Un tur liktenis deva viņai tikšanos ar Spānijas policistu, kurš kļuva par Natašas vīru. Kāds teiks: sakritība, vienkārši paveicies. Bet Natālija Kaļiņina ir pārliecināta, ka pasaule ir lielāka un gudrāka, nekā mēs domājām. Nejaušās tikšanās un neparedzamās sakritībās viņa var lasīt Likteņa zīmes, kuras atspoguļojas viņas grāmatās.

Natālija skaidro, ka tik neparastu viņas darbu žanru - mistiska trillera un mīlas stāsta sajaukumu - izvēlējusies ar vēlmi radīt interesantus stāstus, kas lasītāju turētu spriedzē: laikā no pirmās rindas līdz pēdējam punktam. Natālija joko, ka ir zaudējusi savu svarīgāko hobiju - rakstīšanu -, pārvēršot to par darbu. Iecienītākais darbs, bez šaubām. Gandrīz visus romānu sižetus un varoņus Natālija izgudro pati. Autorei pat ir noteikums - izvairīties no prototipiem. Bet tajā pašā laikā rakstniece cenšas savus stāstus tuvināt dzīves realitātei. Šajā sakarā Natālijai ir jaukta attieksme pret laimīgām beigām. "Mani vairāk piesaista fināls, kurā šķita, ka viss beidzas labi, nelieši tiek sakauti un sodīti, mīla triumfē, bet bez salkanības, vai varbūt pat ar nelielu rūgtumu."

https://www.litmir.me/a/?id=2840

Vēl viena biogrāfija.

https://www.yakaboo.ua/author/view/Natal_ja_Kalinina/#big-image-2883

Spocīgā sala

Mikrobioloģe Stefānija pamodās no sapņa, bet ne savā ērtā guļamistabā, bet savvaļas pludmales vidū. Kas notiek? Kur viņa ir? Apkārt nav ne dvēseles, pat ne putnu un dzīvnieku. Un nekādu atmiņu par to, kā tas varēja notikt.

Klīstot pa pludmali, Stefānija drīz atrod citus cilvēkus. Viņu vidū ir dziedātāja Anfisa, dizainers Artjoms, ceļojumu aģentūras "Marina" īpašnieks un noslēpumainais Daņila, kurš sākumā, šķiet, atpazīst Stefāniju. Visi viņi arī ir apjukuši un nesaprot, kādā stāstā viņi iekļuvuši un kāpēc. Varbūt tas ir tāds populārs televīzijas šovs kā "The Last Hero", kur jāpārdzīvo tuksneša salā? Kādi ir šīs baisās spēles noteikumi?

Kamēr nobijušos cilvēku grupa slēpjas alā no nikns pērkona negaiss, cits cilvēks - Makss - ieklīst tukšā tornī, klinšainajā krastā. Pārmeklējis telpas, viņš atrod niecīgus pārtikas krājumus, sērkociņus, sveces un kaut ko patiesi biedējošu: uzrakstu “Netici viņiem! Viņi tevi nogalinās!”

https://www.litres.ru/natalya-kalinina/prizrachnyy-ostrov/

Mūžības atslēgas

Speleologu kluba biedriem sasodītais divdesmit pirmais datums kļūst nolādēts. No viņiem, sešiem tikai trīs palika dzīvi - Oļa, Kostja un Matvejs. Viņi visi dzīvoja skriešus no divdesmit pirmā līdz divdesmit pirmajam, zinot, ka nākamajā mēnesī viens no viņiem mirs. Galu galā uz to, uz kuru tika izdarīta izvēle, tam maldināt nāvi nesanāks.

Varbūt viss būtu bijis savādāk, ja viņi nebūtu uzņēmušies izpildīt šo uzdevumu. Pirms trim mēnešiem kāds Vjačeslavs piezvanīja Matvejam un piedāvāja no alas izņemt atslēgu, par labu atlīdzību. Grupai tas izdevās, bet pārkāpjot nosacījumu. Un tad ekspedīcijas dalībnieki sāka mirt pa vienam ...

Noslēpumainā klienta meklēšana nedeva rezultātu, un izdzīvojušie nolemj atgriezties alā, lai saprastu, kas notiek. Bet par pārsteigumu viņi atklāj, ka ciemats, kurā viņi uzturējās, ir tukšs. Un šeit notika kaut kas acīmredzami briesmīgs.

https://www.litres.ru/natalya-kalinina/kluchi-ot-vechnosti/

Bibliogrāfija - netulkota, jo latviski tāpat nav izdotas. Varbūt vienīgi šo, ko pārtulkotu var lasīt onlainā.

Nozagto dvēseļu stacija.

Pamesta dzelzceļa stacija ir pamatoti bēdīgi slavena. Tur pazūd cilvēki un parādās spoku vilcieni. Ieva jau saskārās ar neizskaidrojamo, kad pirms daudziem gadiem stacijā pazuda puisis no viņu kompānijas un viņi joprojām viņu nav atraduši. Bet tagad lieta skar meitenes ģimeni - viņas jaunākās māsas pēdas ved tikai uz nolādēto vietu un pazūd tur. Meklēšanu sarežģī fakts, ka kāds apdraud sevi Ievu, un viņas ceļā parādās pat cilvēks no pagātnes - tas, kuru viņa kādreiz mīlēja bezatbildīgi ...

Darbs pieder Šausmu un mistikas žanram. To 2017. gadā publicēja izdevniecība AUTOR. Mūsu vietnē jūs varat lejupielādēt grāmatu "Nozagto dvēseļu stacija" fb2, rtf, epub, pdf, txt formātā vai lasīt tiešsaistē. Grāmatas vērtējums ir 4,5 no 5. Šeit var atsaukties arī uz lasītāju pārskatiem, kuri jau ir iepazinušies ar grāmatu, un pirms lasīšanas uzzināt viņu viedokli. Mūsu partnera tiešsaistes veikalā varat iegādāties un lasīt papīra grāmatu.

Ar mīlestību un pateicību

Jekaterina Nevolina un Jūlija Nabokova,

mani mentori un domubiedri radošā veidā.

https://megapolis-salon.ru/lv/moda-i-stil/stanciya-pohishchennyh-dush-chitat-onlain-red-stanciya-pohishchennyh-dush-natalya/

Чужая ноша

1.Узор твоих снов

2.Девушка, прядущая судьбу

3.Код фортуны

4.Побег из страны грез

Знаки судьбы

Тонкая нить предназначения

Новогодняя комедия

Мой лучший Новый год

Команда исследователей паранормальных явлений

1.Загадка старого альбома

2.Седьмой мост

«Испанский» цикл

1.Распахни врата полуночи

2.Зеркальный лабиринт

3.Проклятье музыканта

Перемены к лучшему

Как я изменил свою жизнь к лучшему

Мистический узор судьбы

1.Призрачный остров

2.Вальс над бездной

3.Колыбельная для смерти

Без серии

Ключи от вечности

Станция похищенных душ

Семь сокрытых душ

Что скрывают зеркала

Секрет черной книги

У судьбы две руки

Аромат колдовской свечи

Стеклянный омут

Малиновый запах надежды

Ледяной поцелуй страха

Яблоневый сад для Белоснежки

Паэлья от Синей Бороды

Переезд

Свитер, ботинки и «переводчик»

Упущенная возможность

Grāmatu saraksts - pēc kārtas.

https://mybook.ru/author/natalya-kalinina/books/

Mājaslapa.

https://vk.com/id1779547

Vēl grāmatas.

https://www.labirint.ru/authors/41924/

Olga Isajeva, ilustratore.

Olgas Isajevas maģiskās ilustrācijas, kas liek ticēt pasakai.

Meistarīgi apgūstot zīmuļus un guašu, krievu ilustratore Olga Isaeva (labāk pazīstama ar segvārdu DalfaArt) rada patiesi maģiskus attēlus, kas dzimuši no nesavaldītas iztēles. Un nav pārsteidzoši, ka autores darbi ne tikai piesaista uzmanību, bet arī izraisa emociju uzplaiksnījumus, liekot jums noticēt brīnumiem.

Iespējams, ka tādi žanri kā pasakas un fantāzija ilgu laiku nodzīvos patstāvīgo dzīvi, sniedzot skatītājiem ne tikai pozitīvas emocijas, bet arī sirreālās maģijas izjūtu, kur viss neiespējams kļūst iespējams. Spilgti, savādi un reizēm pat baisi attēli bieži rada neizdzēšamu iespaidu, daži cilvēki ir vienaldzīgi, jo visi, tā vai citādi, vismaz vienu reizi mūžā sapņo par aizraujošu ceļojumu pa grāmatu lapām, kur valda maģija, un virs galvas pūķi lido debesīs.

https://alionushka1.livejournal.com/1292795.html

Māksliniece Olga Isajeva, kas tīklā pazīstama kā Dalfa (Dalva), dzīvo un strādā Sanktpēterburgā. Pēc izglītības mākslas kritiķe Olga tagad māca Sanktpēterburgas Valsts kinematogrāfijas universitātē, Sanktpēterburgas Valsts kultūras institūtā.

Brīnišķīgie Olgas Isajeva zīmējumi ir kā maģisku stāstu un nezināmu pasauļu fragmenti, par kuriem es vēlos uzzināt vairāk: aizraujoši, ar daudzām detaļām, noslēpumainas dzīves pilni. Starp tiem ir ilustrācijas no mūsdienu autoru grāmatām, kas sadarbojas ar izdevējiem vai publicējas tīklā, un arī patstāvīgi darbi.

https://www.litres.ru/olga-isaeva-9100198/ob-avtore/

Vēl viena lapa.

https://www.liveinternet.ru/users/5006355/page550.shtml