Nāru mežs. Mermaid Forest

Anime šausmu žanrā. Daļa no "Nāru sāgas". Citās valodās nāras tiek sauktas arī par sirēnām, tā kā nezinu, kā labāk tulkot latviski. Tā ir mangu grafisko romānu (noveļu) sērija trīs sējumos, autore Rumiko Takahashi. Divām no seriāla tika izveidotas arī anime "Mermaid's Forest" un "Mermaid's Scar".

Oriģinālo video "Mermaid's Forest" izdeva 1991. gadā, režisors Takaya Mizutani. Video "Mermaid's Scar" veikalu plauktos parādās 1993. gadā. Režisors Morio Asaka. Teleseriāls "Mermaid's Forest" tiek sākts rādīt 2003. gadā, režisors Masaharu Okuwaki. 10. epizodei - Susumu Murakami.

Saskaņā ar senu japāņu leģendu, ja apēd nāras miesu, var iegūt nemirstību. Tomēr daudz lielāka iespēja ir tāda, ka miesas apēšana būs nāvējoša vai pārvērtīs cilvēku par radījumu ar deformētu dvēseli - zaudēto dvēseli. Sāga stāsta par nemirstīgo Juta, kur dzīvo jau piecus simtus gadu. Seriāla laikā viņš ceļo pa Japānu, meklējot sakropļotās dvēseles un mēģinot tās izārstēt, stāsts ir par viņa tikšanos ar cilvēkiem, kuru dzīves ir iznīcinājusi nāru miesa. Sieviešu kārtas protagoniste ir Mana.

https://en.wikipedia.org/wiki/Mermaid_Saga

Oriģinālā filma no 1991. gada angļu valodā. https://www.youtube.com/watch?v=g2YtftRFfzo&t=282s

Anime portālā par teleseriālu. https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=2976

Citā portālā: https://www.anime-planet.com/anime/mermaid-forest-tv

Raksts par Rumiko Takahaši – mangu karalieni. https://www.ft.com/content/20928902-f3fd-11e2-942f-00144feabdc0