Mūžīgā mūžība. Towa no Quon

Towa no Quon (Jap. トワノクオン ) — ir japāņu anime seriāls, ko radījusi studija ''Bones", tas sastāv no īsām, 6 filmām. Režisors Takesi Mori, taču formāli par režisoru uzskata Iidu Umanosuke, kurš pie filmām sāka strādāt neilgi pirms nāves. Pirmās filmas relīze notika 2011. gada 18. jūnijā, pēdējās - 26. novembrī.

Darbība notiek nākotnē. Starp cilvēkiem sāk dzimt cilvēki ar pārcilvēciskām spējām, kuri iegūst nosaukumu - atmodušies. Taču viņus medī slepena organizācija "Kestoss", kas vēlas saglabāt ierasto kārtību cilvēku sabiedrībā, uzskatot atmodušos par potenciāli bīstamiem, tāpēc tos sameklē un iznīcina. Atmodies var izrādīties jebkurš cilvēks. Viņiem palīdz jauns puisis, kurš īstenībā ir pāri par 1000 gadu vecs, vārdā Kuons, viņš ar ir stiprākais no tiem, kuri ir atmodušies. Viņa galvenais mērķis ir apvienot visus atmodušos, lai radītu jaunu un daudz labāku pasauli.

Seriāla sižets kaut kur atgādina 'X-cilvēkus". Ar šo es sāku stāstīt par labiem, bet savā laikā nenovērtētiem anime, varbūt, ka dažreiz tie tapuši "pirms sava laika".

No vikipēdijas.

https://ru.wikipedia.org/wiki/Towa_no_Quon

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/10294/Towa_no_Quon_1__Utakata_no_Kaben

Viki lapa.

http://towanoquon.wikia.com/wiki/Quon

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=12428

Seriāls krieviski.

http://online.animedia.tv/anime/vechnost-vechnogo

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt3565112/?ref_=vi_nxt_ap

Trīs iemesli, lai neskatītos šo filmu.

https://www.youtube.com/watch?v=3Oxk490xjrg