Mēness mirdzums. Tsuki Kagerou

Arī "Moon Shimmer". Anime no hentai žanra, dažreiz šajā stulbajā zemjostas produkcijā var atrast ko poētisku, ja tā var izteikties.

Protams, mūsu mentalitātei neatbilstošu, pat samaitātu, jūtām, ko apraksta arī Nabokovs slavenajā romānā "Lolita", tikai dabiski, ka perversāk. Tomēr anime, pavisam esot trīs sērijas, uzsvaru neliek uz klaju seksu, kas šim žanram ir neparasti.

Kā parasti raksts ir tikai informatīvs, īstenībā linki var būt bīstami un inficēti, kā brīdina drošības sistēma.

Hentai balstās uz tāda paša nosaukuma vizuālā romāna, kas radīts "Studio Mirisu", Mirisu ir atzīmēts arī kā režisors? 2002. gads.

Sižets stāsta par Taišjo laikmetu, kas bijis starp Meidzi un Sjova laikmetiem. Spriežot pēc tvaika lokomotīvēm, ne tik sen. Imperatora Josihito valdīšanas laikā, 1912.-1926. Ir dziļš rudens, kalnus un ielejas klāj dzeltenas un sarkanas lapas. Jauns vīrietis ierodas nelielā provinces pilsētā, lai atvestu nepieciešamo rudens festivāliem. Dodoties uz vietējo svētvietu kalna galā, viņam nākas noķert pa kāpnēm krītošu meiteni, abi nogāžas visai divdomīgā pozā. Kā parasti šādās anime situācijās meitene viņu notur par izvirtuli, taču viss kaut kā noskaidrojas vēlāk, kad vīrietis nonāk galā, kur satiek saimnieku un vēl divas meitenes. Tālāk jau viss pamazām sāk veidoties. Viņš pēc atpūtas nolemj pastaigāties pa pilsētu un nonāk skatu laukumā, kur satiek vienu no meitenēm. Tā ir neprātīga mīlestība no pirmā acu skata. Anime nosacītība un nav pretīgi skatīties, kā ierasts šajā žanrā... ko parasti labāk ignorēt.

Kā jau teicu – linkus nedodu.