Melisa Alberta. Lazdu mežs

Apraksts par autori un viņas daiļradi

Melissa Albert. The Hazel Wood

Septiņpadsmit gadus vecā Alise gandrīz visu savu dzīvi pavadīja ceļojot: it kā ļaunais liktenis  viņas ar māti dzen pa pasauli, liekot viņam atkal un atkal meklēt jaunas mājas. Ziņas par viņas vecmāmiņas Altejas Prozerpīnes nāvi, kura nekad nav redzējusi savu mazmeitu, satrauc meiteni un vienlaikus dod cerību: muiža “Riekstkoku mežs”, kuru mantoja māte Ella, viņām var kļūt nevis par pagaidu patvērumu, bet par īstām mājām.

Bet Alises cerībām nav lemts piepildīties: kāds nolaupīja Ellu, kamēr viņas meita ir skolā. Meklējot vienīgo viņai dārgo cilvēku, Alisei nāksies no jauna atklāt senas pasakas un sevi, kā arī neatstāt novārtā mātes pēdējos vārdus: “Turies tālāk no Riekstkoku meža!”

https://iknigi.net/avtor-melissa-albert/158699-orehovyy-les-melissa-albert.html

Melisa Alberta ir no Ilinoisas un dzīvo Bruklinā. "Lazdu mežs" ir viņas pirmais romāns. Melisa ir Barnes & Noble Teen emuāra dibinātāja un BN.com galvenā redaktore. Viņa ir rakstījusi McSweeney's, Time Out Chicago, MTV un citur.

The Hazel Wood / Lazdu mežs:

1. The Hazel Wood (2018) / Lazdu mežs, krievu tulkojumā: Ореховый лес (2018)

2. The Night Country (2020)

2.5. Krājums 'Tales from the Hinterland' (iznāks 2020. rudenī)

Sīkāk:

https://www.livelib.ru/author/1101837-melissa-albert

Nakts Zeme. The Night Country

Ļoti gaidītais Melisas Albertas iemīļotā romāna - New York Times bestsellera turpinājums debijai "The Hazel Wood"! "Nakts zemē" Alise Prozerpīna atkal ienirst drausmīgajā, mesmerizējošajā tumšo pasaku un slēpto durvju pasaulē. Sekojiet viņai un Ellery Finch, kad viņi uzzinās, ka "The Hazel Wood" bija tikai sākums, un šīs pasaules mirst nevis ar čukstēšanu, bet ar sprādzienu. Ar Finča palīdzību Alise aizbēga no Viduszemes (the Hinterland) un viņas aizraujošās vecmāmiņas tumšā mantojuma. Tagad viņa un pārējie pasaku pasaules dregi ir nogruntējušies Ņujorkā, kur Alise mēģina radīt jaunu dzīvi bez maģijas. Bet kaut kas kavē Viduszemi pārdzīvojušos ―, un viņai ir aizdomas, ka viņu nāvi varētu būt tumšāks mērķis. Tikmēr Hinterlandē mirgojošajā pasaulē Finčs meklē pats savus piedzīvojumus un, ja viņš to varēs atrast, ceļu atpakaļ uz mājām ...

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1003626389-the-night-country-melissa-albert

Blogs par romānu "Lazdu mežs".

https://a-vy-chitali.net/fantastika/kniga-orehovyj-les-melissa-albert.html

Autore par sevi.

Es lēnām rakstu grāmatas un ātri lasu grāmatas.

Es cenšos atbildēt uz visiem ziņojumiem un jautājumiem, tāpēc, lūdzu, sazinieties ar mani vai nāciet atrast mani Twitter (@mimi_albert) vai Instagram (@melissaalbertauthor)! (Bet, lūdzu, ņemiet vērā: es vairs nepieņemu GR draugu pieprasījumus ar Amazon saistītās skatīšanas politikas dēļ.)

https://www.goodreads.com/author/show/8384949.Melissa_Albert

Autore tviterī.

https://twitter.com/mimi_albert?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor