Megija Lermane. Visu lietu cena

Pirmo reizi krievu valodā! Izcila debija! Romāns, kas solās kļūt par jaunības metafiziskā reālisma klasiku. Satriecošs, oriģināls stāsts, kas var mainīt tavu prātu.

Lai piepildītu jebkuru vēlmi, pietiek vērsties pie hekamista, burve, kurš zina, kā likt burvestības. Par mērenu samaksu, protams. Bet katrai vēlmei ir īpaša cena un blakusparādības. Un, lietojot vairākas burvestības, nevēlamās darbības tiek pastiprinātas daudzas reizes, tāpēc esiet uzmanīgs.

Lai aizmirstu savu draugu, kurš gāja bojā autoavārijā, Ari dodas pie vietējās hekamistes. Meitene nolemj neatgriezeniski izdzēst visas atmiņas par savu bijušo mīļāko. Tomēr blakusparādības viņu apsteidz. Ari mēģina atrast veidu, kā to labot, bet jau ir par vēlu. Pirmoreiz izmantojot burvestību, viņa atklāj vairākas nevēlamas blakusparādības, kas ietekmē viņas draugus un radiniekus.

https://iknigi.net/avtor-meggi-lerman/177509-cena-vseh-veschey-meggi-lerman.html

Saruna ar autori.

https://www.barnesandnoble.com/blog/teen/the-cost-of-all-things-author-maggie-lehrman-talks-sondheim-writing-and-life-on-the-other-side-of-the-editorial-letter/

Mājaslapa.

Maggie Lehrman ir jauno pieaugušo romānu “The Last Best Story” un “All Things Cost of All Things”, ko abus publicēja Balzer + Bray / HarperCollins, autore. „Visu lietu cena” ir tulkotas astoņās valodās. Viņa ir arī Abrams Books izdevniecības redaktore, kur viņa galvenokārt strādā ar jauniem pieaugušajiem, vidējās pakāpes un grafiskiem romāniem. (Pārbaudiet tos!) Viņai ir maģistra grāds rakstīšanā bērniem un jauniem pieaugušajiem no Vermontas Tēlotājmākslas koledžas, un viņa ir absolvējusi Hārvarda koledžu ar bakalaura grādu angļu valodā. Viņa dzīvo Bruklinā kopā ar savu vīru un dēlu.

http://www.maggielehrman.com/

Tviteris.

https://twitter.com/maggielehrman?lang=en