Medakas priekšlikumu lādīte. Medaka Box

Pēc mangas (2009.-2013.) veidots anime seriāls. 2012. gads. Režisors Sjodzi Saeki

Darbība norisinās Hakonivas akadēmijā, kas nav parasta mācību iestāde, bet praktiski ir pundurvalsts ar savu politiku, hierarhiju, varoņiem un briesmoņiem. Studentu padomes vēlēšanu laikā pirmā kursa audzēkne Medaka Kurokami iegūst 98% balsu. Viņa izdomā tā saukto "priekšlikumu kasti", kur katrs, kurš vēlas var ielikt savus priekšlikumus vai izteikt savu vēlēšanos, bet studentu padome to izpildīs. Meitenei palīdzēs viņas vecais draugs Dzenkiti, bet vēlāk padomei pievienojas Koki Akune un Mogana Kikaidzima. Kopā viņiem nākas apkarot skolas huligānus un bandas.

Otrā sezonā galvenie varoņi uzzina, ka skolas tornis ir laboratorija, kur tiek realizēts "Plāns X", projekts pārcilvēku radīšanai, ko grib izmēģināt pie visiem audzēkņiem. Taču zināms, ka 99% no viņiem ies bojā. Medaka un viņas draugi dodas uz torni, lai izjauktu pārcilvēku radīšanas plānus.

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Medaka_Box

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/11761/Medaka_Box

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt2341171/

Viki lapa.

http://medakabox.wikia.com/wiki/Medaka_Box

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=13617

Krievu valodā.

http://seasonvar.ru/serial-8754-YAshik_predlozhenij_Medaki-1-season.html

Otrs apraksts.

Medakas priekšlikumu lādīte. Medaka Box

2012. gada anime, kas nav fantastika, bet stāsta par revolucionārām pārvērtībām kādā skolā. Režisors Sjodzi Sajeki. Fantastikas ievirzes parādās 2. sezonā.

Animācijas seriāls ar piedzīvojumu un komēdijas elementiem piedāvā skatītājiem pārsteidzošu stāstu, kas noka elitārajā Hakonivas skolā.

Galvenā varone ir Medaka. Ļoti talantīga meitene, sekmīga mācībās, daudz panākumu arī sportā. Viņas līdera īpašības var tikai apskaust, te viņai līdzīgu nav. Tieši tāpēc, kā skolniece viņa uzvar skolas prezidenta vēlēšanās...

Esot jaunajā statusā visai atbildīga, Medaka uzreiz sāk noteikt jaunu kārtību mācību iestādē. Kā palīgu meitene izvēlas savu labāko bērnības draugu Dzenkiti. Pirmais jaunievedums, ko viņa paveic, stājoties skolas prezidentes postenī, ir - priekšlikumu kaste. Tas ir, tiek novietota kaste, kur katrs Hakonivas skolēns var atstāt savus priekšlikumus un vēlēšanos.

Ar asajiem jaunievedumiem un kārtību Medaka izsauc daudz emocijas un arī nelabvēlūbu no skolēnu puses, kā sekas, viņai parādās nedraugi.

Reiz domubiedru grupa pat apvienojas, lai Medaku pārmācītu. No šī laika vēlējumu kastē vēlējumu paliek tik daudz, ka kaste momentā ir pārpildīta. Kā ar to visu tikt galā?

2. sezona.

Medaka turpina cītīgi strādāt, izpildot dažādās Hakonivas skolēnu vēlmes. Viņa joprojām vēl tic savam liktenim: dāvāt cilvēkiem laimi. Tagad viņai jau ir trīs palīgi - tas pats bērnības draugs Dzenkiti, jauneklis Koki, kurš ir iemīlējies Medakā un rēķinvede Mogana. Pakāpeniski jaunieši sāk apjaust, ka ir uzjundījuši "lapseņu midzeni": kādam skolā ļoti nepatīk viņu vētrainā darbošanās, parādās pat zīmītes ar draudiem. Arī vietējie huligāni, kādi ir arī elites skolā, nedod mierīgi dzīvot. Sajutuši, ka akadēmija notiek kas dīvains, draugi sāk atšķetināt noslēpumaino kamolu no puspateiktā un nesaprotamiem notikumiem, kas norisinās apkārt.

Otrās sezonas vidū varoņi jau ir pietuvojušies atminējumam: izrādās, ka slavenais skolas tornis kalpo citiem apmācības mērķiem un ir slepena laboratorija. Te tiek realizēts "Projekts X" - notiek eksperimenti, lai radītu vakcīnu pārcilvēku radīšanai. Preparātu regulāri testē. Medaka uzzina šausmīgo patiesību: vakcīnu izmēģinās uz pašiem talantīgākajiem audzēkņiem, turklāt gandrīz visi var auziet bojā. Tagad meitenei parādās jauns mērķis - izjaukt nezināmo ļaundaru šausmīgo plānu, iekļūt tornī un sagraut laboratoriju.

Seriāls krieviski.

http://seasonvar.ru/serial-8754-YAshik_predlozhenij_Medaki-1-season.html

http://seasonvar.ru/serial-8755-YAshik_predlozhenij_Medaki-2-season.htm