Mazo raganiņu akadēmija. Little Witch Academia

Pavisam jauns japāņu anime seriāls (2017), kas noteikti radies Harija Potera piedzīvojumu iespaidā, jūtamas pat netiešas atsauksmes. Mazākiem bērniem un jaunākiem pusaudžiem. Taču seriāla humors var patikt visiem, kuri nerauc degunu no fantāzijas žanra. Režisors Josinari Jo.

Ako ir vienkārša meitene, kura kādreiz, bērnībā iemīlas burvestībās. Tas notiek kādas maģiskas izrādes laikā un tagad jaunā varone ir īsta maģijas fane. viņa tiešām nolemj iestāties "Luna Nova" - skolā, kur māca maģijas pamatus. Skola ir domāta tikai meitenēm, taču nokļūt tajā nav nemaz tik vienkārši, pa ceļam meitene satiek citas audzēknes un liekas, ka divas no tām (mīlīgā Lote un ciniskā Susi) kļūs par viņas nešķiramām draudzenēm, kaut arī liekas, ka viņām ir savas dīvainības. Nu, nekas! Arī Ako tādas ir. Nezinot neko par burvestībām, bez slotas - kā viņa noķļūs akadēmijā? Piedzīvojumi, pat baisi, var sākties.

Mācības, kā tas parasti notiek, izrādās ļoti vienmuļas un garlaicīgas. varone pavisam citādi to visu ir iedomājusies, nākas pierast pie apstākļiem, vismaz var tikties ar draudzenēm. taču tad skolai pēkšņi uzbrūk. Galvenā varone jau sen ir gaidījusi iespēju, sevi parādīt, tas tagad viņai ir jādara. Aizraujoši piedzīvojumi turpinās!

Seriāls krievu valodā: http://seasonvar.ru/serial-15051-Akademiya_ved_mochek.html

Vikipēdijas lapa (ieskaitot mangu, kas parādījās 2013. gadā): https://en.wikipedia.org/wiki/Little_Witch_Academia

2013. gadā viena un 2015. gadā otra - iznāk divas īsfilmas, bet minētais TV seriāls Japānā tika rādīts 2017. gadā. Ir arī videospēle.

Oficiālā mājas lapa. http://littlewitchacademia.jp/ Tomēr teksts tikai japāņu valodā.