Marina Jasinska. Avioneri

Apraksts par autori un viņas daiļradi

Viņa dzimusi 1980. gada 7. oktobrī militārpersonas ģimenē, kā rezultātā bērnībā mainīja sešas skolas un vairākas dzīvesvietas Ziemeļkaukāzā, Sibīrijā, Ļeņingradā, Baltijas un Volgas reģionos. Viņa absolvēja Uļjanovskas Valsts universitāti ar tiesību un valodniecības grādu. 2002. gadā viņa pārcēlās uz ASV. 2006. gadā pārcēlās uz dzīvi Kanādā, Edmontonas pilsētā, kur viņa ieguva maģistra grādu tiesību zinātnē no Albertas Universitātes un strādā par tieslietu analītiķi Tieslietu departamenta kriminālajā nodaļā. Es sāku rakstīt 2006. gadā, es dodu priekšroku daiļliteratūrai. Viņa ir daudzkārtēja dažādu tiešsaistes literāro konkursu laureāte un Maskavas Valsts universitātes “Facultet” balvas ieduvēja 2008. gadā, 2014. gada pavasara Grelkas laureāte, 2014. gada “Kniguru” piektās sezonas fināliste, V. Krapivina balvas 2017. fināliste un diplomante, 2017. gada konkursa “Jaunā bērnu grāmata” fināliste, 2018. gada konkursa “Jaunā bērnu grāmata” uzvarētāja. Kopš 2015. gada viņa sāka apgūt scenāriju veidošanu nangļu valodā. Angļu scenāristu konkursu uzvarētājs Alberta, Kanāda (2015), I-Holly, ASV (2016) un Life Fest, ASV (2016), Londonas un Amsterdamas filmu festivālu balvu ieguvēja (2016), scenāriju konkursu fināliste Ņujorkā (2015), Losandželosā un Lasvegasā (2016) un daudzās citās vietās. “Papildus darbam un rakstīšanai es nodarbojos ar daiļslidošanu un izklaidējos ar snovbordu. Es mīlu ceļošanu un okeānu, tumšo šokolādi, senās pilis un buru kuģus un nepalaižu garām iespēju izmēģināt neparastas un ekstrēmas aktivitātes - no niršanas, ziplaininga un peldēšanās ar delfīniem līdz paraseilingam, raftingam un peldēšanai pazemes upēs."

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/372694-marina-yasinskaya

Citi cikli:

"Versariuma pasaule".

Amore letalis (2013)

Salmu cilvēks (2015)

Zīme no augšas (2014)

"Rungardi".

Ziemeļblāzmas bērni (2017)

Ziemeļblāzmas šķembas (2018)

Piedalīšanās starp autoru ciklos: Vadima Panova, Kira Buličeva, brāļu Strugacku uc. pasaulēs.

https://fantlab.ru/work492964

Autores lapas. Pseidonīms arī Marina Eve.

https://vk.com/crossing_borders

https://www.instagram.com/marina_eve_yasinskaya/

Avioneri. Lidakmens sirds

„Jaunās bērnu grāmatas” literārā konkursa IX sezonas uzvarētājas Marina Jasinskas sērijas „Avioneri” pirmā grāmata. Avioneri ir bīstama, varonīga un vienīgi sieviešu profesija. Avioneri, kas ir Aramantis spēka un diženuma pamatā, ar savām aviācijas lidojošajām mašīnām iekaro debesis un visdrosmīgākie aizstāv robežas, kur militārie konflikti izceļas ar mūžīgo ienaidnieku - Trešo kontinentu. Daudzas impērijas meitenes sapņo par lidojumiem un varoņdarbiem, bet ne visas var pamodināt aerolītu - lidojošu akmeni, ar kura palīdzību lidmašīnas paceļas debesīs. Nikolai rej Hokai tas izdevās, bet tagad viņa atrodas īpašā Lidojumu ministrijas kontrolē. Tāpat kā viņas jaunais draugs Ansels rej Marns, kurš nolēma kļūt par pirmo vīrieti-mehāniķi impērijā. Tikmēr galvaspilsētā sākas nemieri, un Trešais kontinents izdara nopietnu triecienu Aramantīdā…

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1002924130-avionery-serdtse-ljotnogo-kamnya-marina-yasinskaya

Avioneri. Debess krišana

Nikolas rej Hokas sapnis, nokļūt leģendārajā Horna ragā, piepildās. Un, kad Aramantīda pasludina karu Trešajam kontinentam, meitenei, kura tik tikko ir sākusi iekarot debesis, īstermiņā būs daudz jāmācās, piemēram, lidot ar lidaparātu - avionu, kuru pārbūvēja Ancels – un kas ir ātrākais impērijā. Bet tomēr izrādās, ka tas ir daudz vienkāršāk, nekā pierast pie drosmīgajām, varonīgajām avionērēm ... Īpaši, ja pats bāzes komandieris tevi neieredz.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1003031435-avionery-krushenie-nebes-marina-yasinskaya

Avioneri. Varoņu kāpnes

Trešā un pēdējā grāmata “Avioneru” sērijā, kuras autore ir Marina Jasinska, literārā konkursa „Jauna bērnu grāmata” IX sezonas uzvarētāja. Trešais kontinents un tā sabiedrotais izraisīja patiesi graujošu sakāvi Aramantidai: tika sagūstīta gaisa flote, sagrābta galvaspilsēta, visur tika iedibināta citu cilvēku kārtība. Vienīgi Horna rags palika neiekarots, un avioneriem ir jācīnās uz dzīvību un nāvi. Viņu ir tik maz - izlēmīgi, varonīgi avionēri un ienaidnieki - vesela armāda. Vai tiešām šī ir lielās impērijas pēdējā sakāve?

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1003814770-avionery-lestnitsa-geroev-marina-yasinskaya