Manas skolas dzīves rozā laiks ir pilnīga mānīšanās. Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru

Anime par skolas dzīvi bez fantastikas, 2013. - 1. sezina, 2015. - 2. sezona, ir runas par trešo. Režisors Ai Jesimura. Skatītājiem pirms 16 gadiem neiesaka. Tāpat nesaprastu. Alternatīvs nosaukums – „Kā jau varēja gaidīt, mana pusaudžu romantiskā komēdija nesanāk”.

17 gadus vecs puisis Hatimans Hikigajs ir zvērināts ciniķis, pārliecināts tajā, ka mīlestība – tā ir tikai meiteņu iedoma, nekā tāda dzīvē nav, ar viņu nekas tāds nenotiks. Šo ilūziju uztur arī tie, kuri vienmēr saņem „kurvīti”. Arī jaunā skolotāja Sidzuka Hiracuka nespēj pārliecināt puisi. Pēdējā cerība ir kalpošanas klubs. Lai gan šajā klubā ir tikai viens biedrs, toties kāds! Tā ir zvaigzne un skolas pirmā skaistule jukino Jukinosita. Vai iespējams, ka skolotāja ir atkodusi abus, un sapratusi, kā abiem palīdzēt?

http://seasonvar.ru/serial-7154-Rozovaya_pora_moej_shkol_noj_zhizni_sploshnoj_obman.html

Stāsts par septiņpadsmit gadu veco Hatimanu Hikigaju, kurš ir īsts ciniķis un pesimists, uzskata, ka mīlestība un draudzība nepastāv, ka tā visa ir mānīšanās un sazvērestība, ko taisa tie, kuri kādreiz no tā ir cietuši. Tagad viņi, nevēloties atzīt savas kļūdas, sāk par to melot. Redzot to visu, jauna pasniedzēja viņa klasē, kura tā arī nav spējusi viņam atvērt acis, sūta viņu uz „Kalpošanas klubu”. Šajā klubā ir tikai viens cilvēks, skolā populārā Jukino Jukinosita. Liekas, ka ne jau nejauši skolotāja ir nosūtījusi tur abus divus kopā.

http://seasonvar.ru/serial-11513-Rozovaya_pora_moej_shkol_noj_zhizni_sploshnoj_obman-2-season.html

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/14813/Yahari_Ore_no_Seishun_Love_Comedy_wa_Machigatteiru

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/My_Youth_Romantic_Comedy_Is_Wrong,_As_I_Expected

Angliski.

https://www.crunchyroll.com/my-teen-romantic-comedy-snafu

30 min labākie mirkļi.

https://www.youtube.com/watch?v=D18VpmrPA-A

Par trešo sezonu.

https://tv-date.com/my-teen-romantic-comedy-snafu-oregairu/

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt2703720/

Facebook lapa.

https://www.facebook.com/Oregairu.II/