Manas māsas - tumsas valdnieces jaunā derība. Shinmai Maou no Testament

Japāņu vieglo romānu sērija, ko sarakstījis Tetsuto Uesu, bet ilustrējis Nekosuke Ōkuma.

Ir izveidots arī anime seriāls. Reitings 18+ Režisors Hisasi Saito. 2015. gads.

Vidusskolnieks Basaru Todzjo nav visai parasts skolnieks. Bērnību un agros pusaudža gadus viņš kopā ar tēvu pavada nomaļā ciemā, tur dzīvo varoņu klans, kurš cīnās ar visādiem mošķiem un ļaunajiem gariem.

Basaru tēvs bija slavens un varens varoņu klana loceklis, taču reiz Basaru izdara kādu pārkāpumu un, kaut arī tas ir pārpratums, viņiem nākas atstāt ciemu un jāaizbrauc uz pilsētu. Dēls tēvam ir dāgāks par titulu, viņš dodas dēlam līdzi.

Tomēr parastā dzīve samērā drīz beidzas, jo pēc pieciem gadiem tēvs pēkšņi paziņo, ka Basaru ir pusmāsa. Pat divas: Mio un Marija. Puisim tas ir liels pārsteigums, īpaši, kad iepazīšanās norit pavisam greizi. Atceramies reitingu! Puisim attiecības ar māsām galīgi neveidojas.

Vēl trakāk, tēvs pēkšņi paziņo, ka darba darīšanās viņam jāzibrauc komandējumā. Puisis paliek ar māsām viens, bet viņas pēkšņi paziņo, lai puisis vācās prom no mājas, citādi viņas to izmetīs laukā ar varu. Notikumi sāk risināties velnišķīgā ātrumā un nekas nav tā, kā izskatās sākumā.

Visā izrādās iejaukti dēmoni: tādi, kas vēlējās dzīvot mierā ar cilvēkiem (un varoņiem), un tādi, kas vēlas karu.

Seriāls krievu valodā: http://seasonvar.ru/serial-11053-Po_veleniyu_adskoj_sestry.html

Vikipēdijas lapa: https://en.wikipedia.org/wiki/The_Testament_of_Sister_New_Devil

Oficiālā, vieglo romānu lapa japāniski: http://sneakerbunko.jp/series/shinmaimaou/

Oficiālā seriāla lapa, arī japāniski: http://anime-shinmaimaou.com/

Oficiālā mangas lapa: https://www.kadokawa.co.jp/sp/shinmaimaou/

Par franšīzi angļu valodā: https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=16252

Tēli atkal liekas visai klišejiski, pat pēc izskata, taču, laikam jau tā ir japāņu animācijas iezīme - vispār jau visas masu kultūras iezīme, ja kādam izdodas izveidot ko lielisku, pārējie taisa pakaļ.

Cilvēkiem, kas vēl nav izauguši no vecuma, kad patīk pasakas jebkādā vecumā, vai ir tādā vecumā, kad pasakas vēl patīk, tādas lietas var arī neņemt vērā.