Mana sieva - studentu padomes prezidente. Okusama ga Seitokaichou!

Arī "Mana līgava - studentu padomes prezidente". Režisors Hirojuki Furukava. Anime arī sām epizodēm un visai atklātām ainām, tāpēc 18+ Erotiski joko, bet nekas vairāk. 2 sezonas. 2015.-16. gadi.

Galvenais varonis Izumi Hajato ir uz pieaugušo dzīves sliekšņa, viņam ir ļoti ambiciozi plāni. Viņš piedalās skolas padomes vēlēšanās un cer uz prezidenta posteni, it kā viņam nav konkurentu, taču kāda maz pazīstama meitene ar visai divdomīgiem piedāvājumiem viņu apsteidz. Puisis iegūst tikai prezidenta vietnieka amatu.

 

Savā priekšvēlēšanu runā meitene apsola dot "zaļo gaismu" studentu un audzēkņu romantiskām attiecībām, apgādājot katru ar kontracepcijas līdzekļiem. Izumi tātad paliek tikai viceprezidents. Lai pārsteigums būtu vēl lielāks, viņa tēvs, kurš pašlaik ceļo pa Eiropu, pa telefonu paziņo, ka apsolījis puisi apprecināt ar sava drauga meitu, iedzēris sen, kas puisim bijuši tikai 3 gadi. Bērni ir tikuši salaulāti. Izrādās, ka puiša līgava ir tieši tā pati meitene, kura uzvarējusi vēlēšanās. Vēl trakāk, viņa sāk dzīvot puiša mājā un ir ļoti seksīga.

http://seasonvar.ru/serial-11925-Moya_zhena_-_prezident_studencheskogo_soveta.html

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/28819/Okusama_ga_Seitokaichou

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt5373222/

Anime lapa.

https://okusama-ga-seitokaichou.fandom.com/wiki/Okusama_ga_Seitokaichou!_Wikia

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=16812

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/My_Wife_is_the_Student_Council_President