Mana māsiņa nevar būt tik mīļa. Ore no imouto ga konna ni kawaiiwake ga nai

Japāņu nefantastikas anime ar pietiekoši interesantu sižetu un nedaudz piedauzīgiem jokiem. Tādā ziņā, ka varoņi šad tad iekausta viens otru. 2010. - 2013. Divas sezonas. Režisors Hirojuki Kanbe.

Kosaka ir standarta japāņu ģimene. Ģimenes galva ir nopietns ierēdnis, viņa sieva - mājsaimniece, 17 gadus vecais dēls Kjosuke - mājas filzofs, bet viņa jaunākā māsa Kirino - skaistule un sportiste. Viņi ne visai labi satiek, māsa ir attālinājusies no brāļa un uzskata viņu par pārāk pelēku personu. Pati viņa strādā arī par modeli, lai būtu lielāka kabatas nauda. Negaidot brālis uzzina māsas noslēpumu - viņai patīk erotiski anime un spēles R-18. Māsa to atklāj, notiek izskaidrošanās un brālis apsolās klusēt par māsas noslēpumu, attiecības abu vidū tā kā sāk uzlaboties.

Atklājis, ka meitene ir slepena otaku ar māsiņas kompleksu, brālis apsola cītīgi glabāt māsas noslēpumu un viņas slepeno DVD un spēļu kolekciju. Māsa saka, ka brālis pa īstam spēs viņu saprast, ja pats noskatīsies kādu erotisku anime, vai palasīs mangu. Vai viņš to spēs? Viss būtu labi, taču tēvs atklāj abu noslēpumu un sākas...

http://seasonvar.ru/serial-7151-Nu_ne_mozhet_sestrenka_byt__takoj_miloj-1-season.html

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/8769/Ore_no_Imouto_ga_Konnani_Kawaii_Wake_ga_Nai

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Oreimo

Viki lapa.

http://oreimo.wikia.com/wiki/Main_Page

Vēl viena lapa.

http://oreimo.wikia.com/wiki/Ore_no_Imouto_ga_Konna_ni_Kawaii_Wake_ga_Nai