Man ir maz draugu. Boku wa Tomodachi ga Sukunai

2011. gada anime par skolnieku ikdienas neikdienišķo dzīvi. Režisori: Hisaši Saito, Daisuke Takašima, Kendži Seto, Satoši Motojama

Jauns seriāls, turpinājums 2013. gadā, režisori Toru Kitahata un Satoši Motojama.

Seriāla galvenais varonis ir puisis Kodaka Hasegava. Viņa asinīs tek jauktas asinis, no mātes puses japānis, no tēva - anglis, tāpēc viņam arī ir gaiši mati. Viņa ieraššanās skolā bija visai "draiska", tāpēc citi, uzskatot, ka viņš ir huligāns, cenšas ar viņu nesaistīties, kaut arī viņš ir lielisks puisis! Turklāt viņam tā gribas sadraudzēties ar kādu, lai jautri pavadītu laiku, kā citi parastie skolēni!

Reiz Kodaka iepazīstas ar meiteni, kurai arī nav draugu. viņa ļoti oriģināli tiek galā ar savu problēmu - izdomā, ka viņai ir iedomu draudzene. No malas liekas, ka viņai nav visi mājās. Kā tad savādāk var likties sarunas ar neesošu draudzeni!? Taču Kodaka viņu lieliski saprot un abiem izdodas vienoties, atrast oriģinālu situāciju izejai, kas iepatīkas abiem. Abi varoņi izveido paziņu klubu, kur visi var iestāties, lai iepazītos, sāktu sarunāties ar citiem cilvēkiem.

Pirmā viņiem pievienojas skolas direktora meita, skaistule, kurai it kā vajadzētu būt daudziem draugiem, puiši viņu aplido, taču īsta drauga nav, varbūt tāpēc ka viņa ir ļoti nešpetna un augstprātīga, skaidrs, ka abas meitenes sākumā ir, kā "uz nažiem". Klubs pamazām pildās ar cilvēkiem, kuri vēlas saskarsmi. Tajā jau ir daudz cilvēku, kuri te iestājas, lai patīkami pavadītu laiku kopā. Paši viņi vēl neapzinās, ka patiešām kļūst par draugiem. Tas jau ir liels solis, lai realizētu sapni par īstu, uzticamu draudzību! Kaut arī varoņi reizēm nesaprot viens otru, tas nav šķērslis savstarpējām attiecībām, patīkamām - ar smiekliem un jautriem momentiem, "Kaimiņu klubs" palīdz daudziem skolēniem atrast sev uzticamus draugus.

http://seasonvar.ru/serial-6025-U_menya_malo_druzej.html

Otrajā sezonā turpinās stāsts par "Paziņu kluba" piedzīvojumiem. Tā dibinātāji ir Kodaka Hasehava un Edzora Mikazuki - bērni, kuri cieš no draugu trūkuma. Edzora pat iesaista puisi klubā viņam nezinot! Drīz pēc tam, kad klubs radīts, viņiem pievienojas gudriniece Sena, vietējā skaistule, sportiste un aktīviste. Ar laiku kluba rindas papildina Rika, senas samuraju dzimtas pēctece, vēl - galvenā varoņa jaunākā māsa Kobato. Par kluba aizgādni kļūst parupjā un pašpārliecinātā mūķene Marija. Visi viņi jautri pavada laiku, draudzējas, mācās, atrod citus draugus. Otrā sezonā klubā iestājas vēl trīs jauni biedri. No pirmā skata sižets liekas banāls un neinteresants, taču aizrautīgie joki un interesantas izjokošanas padara seriālu interesantu.

Jauni joki padara scenāriju vēl pievilcīgāku. Galvenais varonis ar saviem draugiem turpina dzīvot uz pilnu klapi, aizmirstot par morāles normām. Varoņes ir apburoši nepieklājīgas viena pret otru. Iegūstot maksimumu no savas dzīves, jaunie cilvēki nezudē dabisko pievilcību. Jā, stāsts kaut kur atkārtojas! Taču, vai laba "lieta" prasa izmiaņas?

http://seasonvar.ru/serial-6057-U_menya_malo_druzej-2-season.html

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt2645500/?ref_=tt_rec_tti

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/10719/Boku_wa_Tomodachi_ga_Sukunai

https://myanimelist.net/anime/14967/Boku_wa_Tomodachi_ga_Sukunai_Next

No 37. attēla – pārsvarā Senas Košivazaki kosplejs.