Maikls Sallivans. Lēdijas Dalgatas nāve. Vintera meitas pazušana

Lēdijas Dalgatas nāve: Kurš labāk novērsīs noziegumu nekā cits noziedznieks, kurš ir iemācījies visas profesijas sarežģītības? Balstoties uz šo pieņēmumu, vikonts Alberts Vinslovs algo Rijiriju, lai aizsargātu jauno grāfieni Nisu Dalgatu no skaistās Brekenas ielejas. Tomēr vienkāršs, no pirmā acu uzmetiena, uzdevums pēkšņi uzņem ļoti negaidītu pavērsienu ...

Vintera meitas pazušana: hercogs Gabriels Vinters ir gatavs apzeltīt ikvienu, kurš atrod un atved mājās viņa pazudušo meitu, vai atrod viņas ķermeni un nežēlīgi soda slepkavu. Adrians un Roiss pieņem pasūtījumu. Tomēr meklējumi trokšņainās pilsētas šaurās ieliņās, kas ir pārklāti ar miglu un pārklāti ar senām leģendām, var būt nāvējoši ...

https://iknigi.net/avtor-maykl-sallivan/186468-smert-ledi-dalgat-ischeznovenie-docheri-uintera-maykl-sallivan.html

Dobā pasaule

Laika mašīna ir cilvēces sens sapnis. Ellisam Rodžersam, inženierim no Detroitas, izdevās to radītun viņš devās ceļojumā divsimt gadus uz priekšu. Un patiešām viņš izrādījās nokļuvis nākotnē, tikai ne pēc divsimt, bet pēc diviem tūkstošiem gadu.

Protams, viss ir mainījies. Un šķiet, ka uz labo pusi. Cilvēki dzīvo skaistās pazemes pilsētās, un Zemes virsma ir milzīgs dabas rezervāts. Jaunajā pasaulē nav vecuma, slimību, nāves, kara, reliģijas un spiedošu vajadzību, un cilvēku sabiedrība sastāv no bezdzimuma kloniem, kas dzīvo un ir veseli gadsimtiem ilgi. Cilvēki jau sen ir aizmirsuši, kas ir agresija, attiecībās valda labvēlība un maigums, ikviens var izvēlēties nodarbošanos pēc savas patikas.

Un šajā dīvainajā, jaunajā pasaulē amerikāņu inženieris Elliss Rodžerss jau pirmajā dienā ir liecinieks noslēpumainai slepkavībai ...

https://iknigi.net/avtor-maykl-sallivan/177448-polyy-mir-maykl-sallivan.html

Mītu pasaule. Zobenu ēra

Tas notika daudzus gadsimtus, pirms Elana pasaule sāka runāt par leģendāro “Rijiriju”. Tas notika tajos tālajos laikos, kad šī pasaule vēl bija jauna...

Pār Elanu valdīja spēcīgā Frejeru tauta - burvji un magi, kas uzskatīja “rhunus” (kā viņi sauca cilvēkus) gandrīz par dzīvības necienīgiem dzīvniekiem ārpus mežonīgās Rhulinas neauglīgajām zemēm, un neizglītotie rhuni godāja savus nežēlīgos saimniekus kā nemirstīgus dievus.

Bet viss mainījās, kad cilvēku pacietības kauss bija pārpildīts, un cilvēks paveica neiespējamo - viņš nogalināja Frejeru! Vergi sacēlās bezbailīgās Persefones vadībā. Un drīz vien nemierniekiem pievienojās pat dumpīgie frejeri, kuri bija neapmierināti ar esošo lietu kārtību.

Pasaule zaudēja līdzsvaru. Likteņa svari sašūpojās.

Pienāca jauns laikmets - mītu un zobenu laikmets, lielu kauju un lielu darbu laikmets...

https://iknigi.net/avtor-maykl-sallivan/162125-era-mifov-era-mechey-maykl-sallivan.html

Kroņa tornis

„Riyria”! Tikai leģendārā tandēma pieminēšana neviļus satricina ne tikai bagātos, bet arī visbēdīgāk slavenos Elanas pasaules laupītājus - pasauli, kurā elfi, rūķi un goblini dzīvo blakus cilvēkiem, un desmitiem karaļvalstis savij bezgalīgas politiskas intrigas viena pret otru.

Kas viņi ir, saucot sevi noslēpumainā vārdā “Riyria”? Tas ir nepārspējamais zobena meistars, draudzīgais un jautrais Adrians Blekvoters un viltīgais nesabiedriskais Roiss Melborns, kurš spēj iziet cauri jebkurām durvīm - idrosmīgais bezbailīgo cēlo zagļu pāris, kas strādā tikai pēc pasūtījuma un ir gatavs veikt vissmalkākos un riskantākos uzdevumus.

Bet katrai leģendai ir savs sākums un beigas, un Riirijas leģenda nav izņēmums.

Viss sākas ar daudzsološo jauno algotņu karavīru Adrianu Blekvoteru, kurš ir aculiecinieku nežēlīgai pasažieru nogalināšanai uz upes baržas. Aizdomas krīt uz nožēlojamo svešinieku, kurš tiek turēts atsevišķi, slēpjot seju zem melnas kapuces...

https://iknigi.net/avtor-maykl-sallivan/133662-koronnaya-bashnya-maykl-sallivan.html

Autors

Maikls Dž.Sallivans (an. Michael J. Sullivan; dzimis 1961. gada 17. septembrī) ir amerikāņu episkās fantāzijas un zinātniskās fantastikas rakstnieks, vislabāk pazīstams ar debijas romānu sēriju par Rijirijas atklāsmēm, kas tulkotas četrpadsmit valodās. 2012. gadā io9 viņu nosauca par “Visveiksmīgāko zinātniskās fantastikas un fantāzijas autoru, kurš pats izdod savus darbus”. Viņa grāmatas ir tulkotas franču, vācu, spāņu, čehu, holandiešu, poļu, ungāru, japāņu, bulgāru, krievu, portugāļu un turku valodā.

Maikls Dž.Sallivans dzimis 1961. gada 17. septembrī Detroidas pilsētā Mičiganā Amerikas Savienotajās Valstīs. Viņš strādāja par mākslinieku un ilustratoru, 1996. gadā nodibināja savu reklāmas aģentūru, bet 2005. gadā to slēdza, lai visu laiku veltītu rakstīšanai. Viņš sāka rakstīt grāmatas, lai iemācītu meitenei, kura bija disleksija, lasīt. Maikls šobrīd dzīvo Fairfaksā, Virdžīnijā, kopā ar sievu un trim bērniem.

Sallivans uzrakstīja trīs sērijas “The Riyria Revelations” un “The Riyria Chronicles”, kuras publicēja Orbit Books (Hachette Book Group fantāzijas atzars) un Del Rey Books “The First Empire” (pieder Random House). “Riirijas atklāsmes” ir episka fantastisku sešu grāmatu sērija, savukārt “Riirijas hronikas” ir sērija, kas vēl turpinās, kuras centrā ir abu iepriekšējās sērijas galveno varoņu agrīnie piedzīvojumi. “Pirmā impērija” ir episka fantāzijas sērija no piecām grāmatām, kas izveidota tajā pašā pasaulē kā Riirijas grāmatas, bet tālā pagātnē, kas padara to par autonomu sēriju. Viņa pirmo zinātniskās fantastikas romānu “Hollow World” Tachyon izdeva 2014. gada aprīlī.

Prēmijas

Sallivans atlasīja četrus darbus Goodreads Choice Award 3 balvai ”Mīļākā fantāzija”: “Emerald Storm” 2010. gadā, “Percepliquis” 2012. gadā un “Crown Tower” 2013. gadā un 1 par “Mīļāko zinātnisko fantastiku”: “Hollow World " 2014. gadā. “Theft of Swords” tika izvēlēta par vienu no labākajām 2011. gada Barnes & Noble fantāzijas grāmatām, tika atlasīta 2013. gada Fantasy Award for Fantasy un arī bija viena no labākajām SF / Fantasy grāmatām no Library Journal. “Age of Myth” tika atzīmēta kategorijā "Gada labākās grāmatas" kategorijā "Zinātniskā fantastika un fantāzija".

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D0%BB%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BD,_%D0%9C%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D0%BB_%D0%94%D0%B6._(%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C)