Maikls Bīrns un viņa "svētās" grāmatas.

Maikls Dž. Bīrns (Michael J. Byrnes) ir līdzīpašnieks ļoti sekmīgai apdrošināšanas brokeru firmai "X-Ell Employee Benefits, LLC". Viņš ir mācījies Monklēras (Montclair) Valsts universitātē Ņudžersijā, kur ieguvis bakalaura grādu mārketingā un vēlāk ieguvis zinātnisko grādu menedžmenta nozarē Ratdžersa universitātē (Rutgers).

 

 

Viņš vienmēr ir interesējies par teoloģiju, zinātni un cilvēku esību. Starptautiskā bestsellera "Svētie kauli" autors, "Svētās asinis" ir viņa otrais romāns, bet 2010. gadā ir iznācis trešais. Bīrns dzīvo Ņudžersijā kopā ar sievu un divām meitām.

http://www.fantasticfiction.co.uk/b/michael-byrnes/

http://www.harpercollins.com/authors/31342/Michael_Byrnes/index.aspx

Svētie kauli.

The Sacred Bones.

Vatikāna slepenā arhīva glabātājam Patrikam Donovanam kāds nezināmais piedāvā iegādāties senu manuskriptu, ko līdz mūsdienām ir saglabājuši templieši. Tas izrādās Jēzus mācekļa Jāzepa slepenā dienasgrāmata, ar precīzu tās vietas aprakstu, kur apglabāts viņa skolotājs. Tieši pēc pāris nedēļām pie Tempļa kalna Jeruzālemē bruņota algotņu grupa uzlauž slepeno kapuvietu, izzog no tā šķirstu, bet pēc tam viens pēc otra iet bojā visi, kas ir kaut kādā saistībā ar seno svētvietu...

Maikla Bīrna romāns "Svētais noslēpums" [nosaukums krievu izdevumam - t.p.] ir viens no 2008. gada sekmīgākajiem trilleriem.

http://www.ozon.ru/context/detail/id/4621598/#persons

Svētās asinis.

The Sacred Blood.

Šarlote Henesija, zinātniece-ģenētiķe ar pasaules vārdu pēc Vatikāna uzdevuma pēta cilvēka atliekas, kas sists krustā pirms divtūkstoš gadiem un apglabāts zem Tempļa kalna Jeruzālemē. Sieviete ir nedziedināmi slima un tikai brīnums ir spējīgs viņu glābt. Darba gaitā Šarlote izdara apbrīnojumu atklājumu - tas, kura atliekas viņa pēta, nav neviens cits, kā pats Dieva Dēls Jēzus Kristus. Cerot uz brīnumainu atveseļošanos, Šarlote ievada sev asinīs izdalīto Glābēja DNS. Ne viņai, ne darba devējiem nav zināms, ka tas pats mērķis - iegūt Kristus DNS - ir slepenai organizācijai "Gaismas dēli", kuras mērķis - apmelot un iznīcināt kristietību. Uzzinājuši, ka mūsdienu cilvēkam asinīs ir DNS, kas identiska tai, kāda viņiem ir vajadzīga, "gaismas dēli" sāk neko nenojautošās zinātnieces medības.

http://www.ozon.ru/context/detail/id/6157614/

Viņa trešais romāns - Radīšanas mēris (?)

The Genesis Plague.

http://www.fantasticfiction.co.uk/b/michael-byrnes/genesis-plague.htm