Maija Karavanova. Kaut kāds. Kaut kas. Nekas

Apraksts par autori un viņas grāmatu

Ekspedīcija ierodas izpētīt planētu, lai pārliecinātos par tās piemērotību apdzīvošanai un attīstības perspektīvām, bet jau no pirmajiem soļiem atklāj mirušas civilizācijas artefaktus. Tagad ir jānoskaidro katastrofas cēlonis, lai saprastu, vai tā rada draudus kolonistiem un vai ar to ir saistīti zaudējumi apkalpē.

https://author.today/u/maya_karavanova/works

Autores piezīme.

Tā nav kosmiskā opera. Te nav galaktisku princešu, vienkārši nenogalināmu puišu, erotikas un politikas. Ir pētnieku grupa uz neapdzīvotas planētas pašā tālā kosmosa apgūšanas sākumā.

https://author.today/work/46385

Grāmatu var lasīt internetā.

https://author.today/reader/46385/364108

Autore par sevi.

Viņas moto.

Visi mēs esam iegrimuši purvā, taču daži no no mums skatās uz zvaigznēm. O. Vailds.

Patiesībā es nekad nedomāju būt par rakstnieci, pat nedaudz savās domās man tas nebija prātā. Kaut kā tas pēkšņi sākās. Es ļoti mīlu zinātnisko fantastiku, un kaut kādu iemeslu dēļ neviens to neraksta. Tas, kas tika uzrakstīts jau pagājušajā gadsimtā, toreiz tika nolasīts līdz caurumiem. Reiz domāju, ja nav ko lasīt tik daudz, tad man pašai būtu jāraksta. Un pirms gulētiešanas es sāku, nevis lasīt, kā parasti, bet rakstīt. Tas ir tikai tas, ko es pati gribētu lasīt. Ļoti periodiski, izmetot divus, pēc tam trīs gadus. Dažreiz pagadās pie rokas - es vēl ķādu pazudināšu. Es pat neiedomājos, ka stāsts kādreiz tiks pabeigts. Bet pamazām pabeidzu rakstīt. Es nolēmu, ka tomēr ir nepieciešams to sakārtot, izķemmēt un sakārtot, lai izliktu te.

https://author.today/u/maya_karavanova