Mags uz pilnu slodzi. Quanzhi Fashi

Anime - tā nav tikai Japāna. Anime taisa arī citur. Šī būs ķīniešu animācija. Pavisam jauna - 2016. gads. Studija Shanghai Foch Film Culture Investment. Autors Chaos.

Tā ir dīvaina pasaule, kur zinātnes vietā valda maģija.

Jauks puisis vārdā Mo Fans, pastaigājoties pa mežu satiek ļoti dīvainu vecīti. Puisis tā iepatīkas vecītim, ka viņš uzdāvina Mo Fanam noslēpumainu talismanu. Puisis saprot, ka talismans satur ļoti noslēpumainu spēku. Tas ir Mo Fanam pa prātam, jo viņš sapņo iet mācīties Burvestību skolā, taču viņam ir pārāk maz laika, lai kārtīgi sagatavotos. Eksāmenā viņš izgāžas.

Tomēr viņš ļoti nevēlas palikt par vienkāršu cilvēku. Tas ir ļoti grūti, Mo Fans dzīvo pārāk nabadzīgā ģimenē, lai viņu sūtītu mācīties tālāk. Tomēr redzot, dēla stipro apņemšanos, viņa tēvs atrod iespēju, lai dēls varētu mācīties. Viņam izdodas sarunāt ar senu paziņu, lielu kungu, apsolot atdot savu māju un zemi, lai tas palīdz iekārtot dēlu skolā.

Skolā puisim dzīve nav salda. Visi zina, ka eksāmenā viņš ir izgāzies, un skolā uzņemts tikai pazīšanās dēļ. Taču puiša uzcītība tiek atalgota.Viņš pierāda, ka viņam piemīt talants. Kad klasē jāizvēlas, kāda veida maģija viņam piemīt, viņam izdodas ļoti retu un spēcīgu maģijas elementu - zibens maģiju. Tāda piemīt tikai vienam no miljona.

Tomēr Mo Fans ir kautrīgs cilvēks, tāpēc vienmēr cenšas slēpt savas spējas. Piedzīvojumi sākas, jo apkārt pilsētai klīst briesmoņi un monstri, kas uzbrūk cilvēkiem.

Anime krievu tulkojumā:

http://seasonvar.ru/serial-14816-Mag_na_polnuyu_stavku.html

Seriāls balstīts uz tāda paša nosaukuma vieglo romānu, autors 乱.

http://gravitytales.com/novel/quanzhi-fashi