Maģiskā meitene Ai. Mahou Shoujo Ai

Drūma pilsētas fantāzija. Nosaukums arī – “Seksīgā, maģiskā meitene”.

Tikai informatīvs raksts, linkus uz seriālu, saprotamu iemeslu dēļ, nedodu.

Tokijas ielās valda kaut kas baiss. Katru dienu palielinās ziņojumi par nežēlīgām izvarošanām un slepkavībām. Upuri ir gan vīrieši, gan sievietes, un katrs no viņiem tiek nogalināts nežēlīgāk nekā iepriekšējais.

Vidusskolniekam Akitoši rādās šausmīgs murgs, kur necilvēcīgs briesmonis uzbrūk viņa draugiem Yua un Mikage, uzbrukumu pārtrauc noslēpumaina meitene ar šķēpu. Jauneklis ir šokēts, kad saprot, ka jaunā meitene viņa klasē ļoti līdzinās meitenei-kareivim, par kuru viņš sapņoja. Neņemot vērā viņa skolotājas brīdinājumus, ka visiem skolēniem pirms tumsas ir jāatrodas mājās, Akitoši mēģina sekot meitenei pēc skolas, lai uzzinātu vairāk par viņu ..., rezultātā viņš pats tiek ierauts baismos notikumos, kur viņš pats tik tikko paliek dzīvs. Pievēršot uzmanību kādas ēkas būvlaukumam, jauneklis nokļūst otrajā stāvā, kur trīs vīrieši cenšas izņirgāties par viņa klases biedreni, šausmas ir lielas arī pašam, kad pārdabiskie uzbrucēji pamana viņu, Akitoši ātri saprot, ka vienīgā persona, kas var glābt Mikages dzīvību - un viņa pašu arī - ir burvīgā meitene-karotāja, par kuru viņš sapņojis. Par laimi, viņa uzrodas.

“Mahou Shoujo Ai” (“Sexy Magical Girl”) ir OVA taustekļu hentai, režisors Hirohide Shikishima. Piecu epizožu serials Japānā tiek izdots no 2003. līdz 2005. gadam kompānijā “Milky”, 2009. gadā parādās seriāla turpinājums ar nosaukumu “Mahou Shoujo Ai San”. Tas pats režisors. Seriāls domāts tikai pieaugušajiem.

http://allthetropes.wikia.com/wiki/Mahou_Shoujo_Ai

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/2988/Mahou_Shoujo_Ai

Turpinājumā „Mahou Shoujo Ai” pret briesmoni cīnās jau trīs meitenes -- Ai, Rina un Mega – maģiskās kareives, kuras dodas nevienlīdzīgā cīņā ar sātaniski Yuragi, kas vēlas ar saviem pēcnācējiem piepildīt pilsētas naksnīgās ielas. Viņam pat izdodas meitenes sagūstīt, tikai viņš neņem vērā to dziļi paslēptās iekšējās rezerves, kas ļauj atsākt cīņu.