Loreta Enna Vaita. Plēsoņas starp mums

Loreth Anne White

“Dažreiz tuvumā dzīvo plēsēji. Starp mums. Mūsu perfekti sakārtotajā pasaulē. Un no pirmā acu uzmetiena tie neatšķiras no pārējām akvārija zivīm, ”saka kanādiešu, afrikāņu izcelsmes rakstniece Loreta Enna Vaita rakstniece.

Radošais ceļš.

Autores bērnība pagājusi Dienvidāfrikā. Pēc izglītības iegūšanas Vaita strādāja par žurnālistu dzimtenē un Kanādā. Pabeigusi savu profesionālo karjeru, viņa pievērsās literatūrai. Rakstniece rada dinamiskus romānus trillera un romantiska saspensa žanrā. Žurnālistiskie pētījumi, kuros piedalījās autore, palīdzēja viņai sacerēt aizraujošas grāmatas. Loreta Vaita veido darbus pēc standarta shēmas "maniaks-upuris", bet stāstam pievieno daudz noslēpumu un psiholoģiskus elementus. Viņa cenšas atklāt galveno varoņu motīvus, analizēt viņu rīcību. Autora grāmatas ir saņēmušas lieliskas atsauksmes no rakstniekiem un kritiķiem. Loreta Vaita kļuva par trīskārtēju prestižās RITA balvas finālisti, ir Daphne du Maurier balvas un Nacionālās lasītāju izvēles balvas laureāte, 2017. gadā saņēma balvu “Daphne du Maurier Award 2017” kopumā par labāko romānu romantiska saspensa žanrā.

Aizraujoši bestselleri

Rakstnieces grāmatas ieņem pirmās rindas bestselleru vērtējumos gan Kanādā, gan ASV. Īpaši populāri lasītāju vidū ir mistiski trilleri, kuru galvenais varonis bija seksuālu noziegumu departamenta detektīvs Endžija Pallorino. Viņai jātiek galā ar brutāliem maniakiem, rituālām slepkavībām un izvarošanām. Pati Pallorino vairāk nekā vienu reizi kļūst par ēsmu asiņainu noziedznieku medībās. Vai jūs neesat pazīstami ar rakstnieces darbu? Loreta Vaita nodrošināja sev panākumus un slavu visā pasaulē, pateicoties šādiem romāniem:

"Izsalkusī tukšaine"; “Noslīkušās meitenes”; “Kad gaisma izgaist”; "Šūpuļdziesma manai meitenītei."

Tagad autore dzīvo kopā ar savu vīru netālu no Vankūveras gleznainajā Klusā okeāna piekrastē. Rakstniece apgalvo, ka, iesaistoties ekstrēmos sporta veidos, viņai rodas interesantas radošās idejas: slēpošana, pārgājieni sniegotajos kalnos vai peldēšana atklātā jūrā.

https://www.litres.ru/loret-enn-uayt/ob-avtore/

Šūpuļdziesma manai meitenītei

Dīvaina maza istaba, saplēsta rozā kleita, kailas kājas, un ārā ir tik auksti ... Lācītis ir asinīm klāts. Kura asinis tas ir? Viņas? Tuvējā katedrālē zvana zvani, kas vēsta Ziemassvētku sākumu. Vai arī tā ir bēru zīme? Pamosties ātrāk! Tikai tas nav sapnis!

... Pēc Kristītāja slepkavības Endžija Pallorino tika atstādināta no dienesta. Jā, viņa nošāva nelieti, bet viņa izglāba partnera un viņa meitas dzīvības! Un viņa to darītu vēlreiz. Pēc tam, kad viņai izdevās atklāt šo slepkavu-maniaku, jebkurš sods viņai šķiet slepkavam pārāk viegls sods. Endžija atklāj visu noziedzīgo tīklu, kas iesaistīts cilvēku tirdzniecībā. Bet tagad, izmeklēšanas laikā, viņai tiek prasīts apmeklēt psihoanalītiķi.

Piespiedu atvaļinājuma laikā detektīve Pallorino sāk pati savu izmeklēšanu. Nesen viņa uzzināja, ka ir adoptēta. Kur un kā viņa dzīvoja, kamēr viņai nebija četru gadu, Endžija neatcerējās. Izrādās, ka agrā bērnībā ir iemesls viņas māniakālai aizrautībai ar darbu. Varbūt tāpēc, ka ar viņu toreiz kaut kas notika, viņa ieguva darbu seksuālo noziegumu apkarošanas nodaļā...

Pēkšņi viņas plānus pārtrauc karaliskās policijas izsaukums. Vilnis nogādāja krastā mirstīgās atliekas, un analīze parādīja sakritību ar viņas DNS. Endžijai tagad ir vēl vairāk jautājumu par savu pagātni.

https://www.litres.ru/loret-enn-uayt/kolybelnaya-dlya-moey-devochki/