Lilijas vējā. Yuru Yuri

Anime komēdija, 18+. Stāsts par meitenēm, kuras sāk mācīties, pēc japāņu mērauklas vidusskolā (mums tā būtu, laikam kāda 7. klase) un iekārtojas bijušā tējas ceremoniju kluba telpās, veidojot izklaides klubu. Gadi: 2011., 2012. un 2015. Režisors Ota Masahiko (iespējams - sajaukts, vai arī Vikipēdijā, jo fanu lapā dots šis vārds).

Multseriāla galvenās varones ir četras mīļas draudzenes (tūlīt tām pievienosies arī citas meitenes), kuras mācās parastā skolā (izskatās, ka tā ir meiteņu skola). Viņām pusaudžu dzīve nozīmē ļoti daudz. Tā noteiks, kāda būs pieaugušo dzīve. Viena no galvenajām varonēm ir jautrā un spriganā Keko, kura sapņo par to, ka kļūs māksliniece. Viņai ļoti skaisti padodas zīmēšana. Jui sapņo par to, lai beidzot satiktu savu vienīgo un neatkārtojamo princi baltā zirgā. Viņa grib nopietnas pieaugušo attiecības. Akari atkal izskatās visai neveikla un dīvaina meitene. Viņa vienmēr vēlas būt kautrīga, taču rezultātā sanāk, ka viņa izskatās vienkārša un pelēka. Činatsu – maza meitene, kuru Keko bieži iztēlojas kā raganiņu Mirakuru. Taču meitenes atsevišķi - tās ir pavisam savādākas. Varones kopā pēc skolas sapulcējas savā personīgajā klubā, lai dzertu tēju. Tur viņas spriež par puišiem, dalās ar idejām un viedokļiem, kā arī nodarbojas ar visādām muļķībām. Garlaicīgi viņām noteikti nav. Šis neformālais skolas klubs izrādās īsts patvērums tiem, kuri ir piekusuši un vēlas pa īstam atrauties. Ar katru nedēļu arvien vairāk un vairāk skolēnu vēlas pievienoties šai neticamai apvienībai, kas dara brīnumus. Tā pārvērš garlaicīgas ikdienas krāsainās un jautrās dieniņās! Mums atliek tikai vērot šo jautro neprātu!

http://seasonvar.ru/serial-14525-Lilii_na_vetru.html

Otrā sezona.

http://seasonvar.ru/serial-14535-Lilii_na_vetru-2-season.html

Trešā sezona.

http://seasonvar.ru/serial-14536-Lilii_na_vetru-3-season.html

Vikipēdijas lapa. Angļu tulkojumā: Easygoing Yuri.

https://en.wikipedia.org/wiki/YuruYuri

Oriģinālnosaukumi TV seriāliem:

YuruYuri Nachuyachumi!. YuruYuri Nachuyachumi! + YuruYuri San Hai!

Oriģinālā video animācija: YuruYuri.

Režisori vikipēdijā: Hiroyuki Hata, animācijā - Daigo Yamagishi.

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/10495/Yuru_Yuri

Blakus stāsts: Yuru Yuri: Doushite, Tomaranai, Tokimeki, Dokidoki, Paradox, Eternal. Viena, īpaša epizode. Radījis Namori.

https://myanimelist.net/anime/12665/Yuru_Yuri__Doushite_Tomaranai_Tokimeki_Dokidoki_Paradox_Eternal

Vikilapa.

http://yuruyuri.wikia.com/wiki/YuriYuri_Wiki

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=12828

Kinolapa.

https://www.imdb.com/title/tt2785038/

Režisori:

Masahiko Ôta    ...            (24 epizodes, 2011-2012)

Hiroyuki Hata     ...            (12 epizodes, 2015)

Tipisks meiteņu anime. Nav neviena puiša. Tāpēc laikam krievu pašizdomātajā tulkotā nosaukumā teikts “Brīvību lezbietēm!” Seriālā meitenēm gan ir tikai parasta meiteņu draudzība vai arī naids. Kā nu kurām.