Liktenis. Meitene-brīnumdare Ilija. Fate: Kaleid Liner Prisma Illya

2013 gads, līdz 2016. gads, 4 sezonas, režisors Šins Onuma. Kārtējais anime par meitenēm-burvēm, jeb brīnumdarēm. Spriežot pēc sezonu skaita - visai populārs. 16+

Atkal Fujuki ir ieradušies negaidīti viesi. Tagad tie ir garu, kas nolēmuši pieņemt septiņu kāršu formu. Lai aizsargātu pasauli, palīgā nāk magi. Viņi nolēma ar visu savu kopienu ņemt dalību, lai apspriestu šo notikumu. Visus dzīvos glābt dodas slavenu kareivju nodaļa. Tajā pašā laikā Els Melojs nolemj sūtīt Rinu Tosaku un Luviju Edelfeltu, apgādājis viņas ar maga Zeltriha varenāko ieroci. Zižļi Kaleido spēj pārvērst savas īpašnieces īstās brīnumdarēs vai magos.

Taču šis pārītis izrādās tik skandalozs, ka pat artefakti nogurst no viņām. Tieši tāpēc, pēc tam, kad tiek notverta viena no kārtīm, tie pasaka ardievas abām ķildniecēm un aizlido, lai meklētu jaunas saimnieces. Zižļu māsa Rubīna satiek jauno Ilijasfilu, kas bez raizēm dzīvo Fujuki. Turpat dzīvo arī viņas brālis Siro un divas apteksnes Sella un Lizrita. Visādu viltību dēļ Rubīna panāk, lai Ilija paraksta kontraktu, lai dotos brīnuma kāršu meklēšanā.

It kā, ne savas vēlēšanās dēļ Ilija sāk vajāt garus-pretiniekus, kam piemīt neticama viltība, tomēr šī nodarbe viņai iepatīkas. Turklāt meitene nav tik parasta, kā varētu likties pirmajā brīdī.

Meitene Ilija dzīvo brīnišķīga pasaulē, Japānā, kur viņai blakus ir viņas mamma: Irisvela, tētis Kiricugi, brālis Širo un divas kalpones. Taču šī saldā dzīve nav ilga, jo tagad Ilija kļūst par burvju nūjiņas „Rubīns” mantotāju, tās pēdējā īpašniece ir Tosaki Rina. Tagad Ilijai ir jāņem dalība piedzīvojumos, lai vāktu burvju kārtis. Bet burvju nūjiņa „Safīrs” nonāk Mijas Edelfeltes rokās, kad tā ir piederējusi Luvijai Edelfeltei. Abas varones ir spiesatas sacensties kaujās, lai iegūtu maģiskās kārtis. Kas svarīgāk: uzvarēt vai palikt dzīvām?

Ilija ir mīļa meitenīte, kura dzīvo Japānā. Par viņu rūpējas tēvs Kiricugi, kā arī mamma Irisvela. Attiecības ar brāli Širo dažreiz ir saspringtas, taču visbiežāk galvenie varoņi ir draudzīgi. Turklāt mājā pie Ilijas strādā divas istabenes, kuras nereti dod meitenei derīgus padomus visādos jautājumos un tēmās. Jāsaka, ka tāda mierīga dzīve galvenajai varonei nevar turpināties mūžīgi. Viņa izrādās situācijā, kad viņu izvēlas burvju nūjiņa „Rubīna”, lai tieši Ilija ir viņas saimniece un brīnumzemes glābēja. Galvenajai varonei ir jāsavāc maģiskās kārtis, kurām ir kaut kāda liela vērtība. Cita brīnumnūjiņa ar nosaukumu „Safīrs” izvēlas meitenīti vārdā Mija Edelfelte, kura tūlīt pat nokļūst nepatīkamā situācijā, tikko sāk lietot brīnumaino artefaktu. Drīz kļūst skaidrs, ka savācot maģiskās kārtis, meitenēm būs jāsāk cīņa ar spēcīgākajiem!

http://seasonvar.ru/serial-8472-Sud_ba_Devochka-volshebnitca_Iliya.html

Fanu lapa. https://myanimelist.net/anime/14829/Fate_kaleid_liner_Prisma%E2%98%86Illya

Vikipēdija. https://en.wikipedia.org/wiki/Fate/kaleid_liner_Prisma_Illya

Vikilapa mangām. http://typemoon.wikia.com/wiki/Fate/kaleid_liner_PRISMA%E2%98%86ILLYA

Anime enciklopēdija. https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=15245

1. sezonas kino lapa. https://www.imdb.com/title/tt2904426/

Principā, visai liela franšīze. Mangas, anime seriāli un pat filma "Fate/kaleid liner Prisma Illya: Oath Under Snow". 

Mājaslapa. http://anime.prisma-illya.jp/movie/sekka/