Lidojošo šķīvīšu noslēpumi: divas versijas. 2. versija. (Raksta pirmā daļa.)

Vasilija Sokolova raksts no mēnešraksta "Sekretnije materiali XX veka", 2012. gada 5. numura. Iepriekšejo lasiet šeit. 

Trešais reihs, lidojošie šķīvīši, slepenā biedrība “Tule” [Thule], noslēpumainā Annenerbe, slepenā nacistu bāze biezajos Antarktīdas ledājos... Šīs mīklas, kas pavadīja cilvēci visu XX gadsimta otro pusi bez grūtībām ir pārcēlušās uz XXI gadsimtu. Taču nav daudz cilvēku, kas zina, ka ka visu šo aizraujošo baumu un izdomājumu pamatā ir angļu rakstnieks Edvards Bulvers-Litons (1803-1873), viens no zinātniskās fantastikas žanra sācējiem, kā arī noslēpumainā, slāvu izcelsmes skaistule Marija Oršiča ar savām tikpat noslēpumainajām palīdzēm. Kas attiecas uz mani, tad visas iepriekš minētās ziņas es uzskatu par drudža murgiem vai arī labi izstrādātu nezinātnisko fantastiku, vai kā tagad saka - “fantāziju”. Taču, neskatoties uz planētas veselīgas iedzīvotāju daļas skepticismu pret šiem stāstiem, tie turpina piesaistīt daudzu Zemes cilvēku prātus. Vismaz, pret tiem var attiekties, kā pret vienkārši aizraujošu lasāmvielu...

 

 

Iepriekšējā “SM” numurā mēs rakstījām par jautājuma okulto versiju. Šodien sekos Bībeles versija...

Tā uzskata daudzi...

Okulti-mistiskā versija, tā pievilkusī nacistus ar pašu Hitleru priekšgalā, nevarēja apmierināt baznīcai pietuvinātas aprindas un kristīgo baznīcu visdažādāko nokrāsu un virzienu adeptus (galvenokārt jehoviešus). Konkrēti, viņi teica, ka fakti, kas noveda Hitleru un VNSSP pie varas un izraisīja Otro pasaules karu, ir tik neparasti, ka modernā sabiedrība vienkārši nespēj tos uztvert.

Pēc viņu domām, īstenībā Pasaules karš sākās jau pirmsplūdu patriarha Jareda no sestās paaudzes pēc Ādama laikā, kad divsimts eņģeļi, Dieva dēli, saukti par Sargiem, nolaidās uz Hermonas kalna ar mērķi, iemācīties dzīvot kā cilvēkiem, un pavērot to, kā tā norisinās. Sargiem iepatikās cilvēku sievietes un viņi ņēma tās sev par sievām, no kurām dzima viņu pēcteči, pazīstami kā Nefilimi jeb Milži.

Lūk, kā tas ir rakstīts Bībelē: “1. Un notika, kad cilvēki sāka vairoties virs zemes un tiem dzima arī meitas,
2. tad Dieva dēli vēroja, ka cilvēku meitas bija skaistas, un tie ņēma tās sev par sievām, kas tiem labāk patika.
3. Tad Dievs sacīja: "Mans Gars nevar mūžīgi būt ar cilvēku, jo tas ir miesa. Viņa mūžs lai ir simts divdesmit gadi."
4.Tanīs dienās milži bija zemes virsū, arī pēc tam, kad Dieva dēli bija gājuši pie cilvēku meitām un tās bija dzemdējušas bērnus. Tie bija varoņi, kas bija senlaikos, vīri ar vārdu.” (Mozus grāmatas 6. nodaļa, 1-4)

Vērojot šos pēcnācējus, Dievs nonāk pie secinājuma, ka “5. Kad Dievs redzēja, ka cilvēku ļaunums augtin auga zemes virsū un ka viņu sirdsprāta tieksmes ik dienas vērsās uz ļaunu,” (Mozus grāmatas, 6. nodaļa, 5). Rezultātā sekoja sods – Vispasaules Plūdi, kuru laikā, izņemot Noasa šķirsta pasažierus, uz Zemes bojā aizgāja visa dzīvība, ieskaitot arī Sargu pēcnācējus – Nefilimus. Radītājs nespēja pieņemt viņu grēcīgās dvēseles un tāpēc viņi, pēc zināmas mūsdienu iedzīvotāju daļas, kas pieder dažādiem kristietības novirzieniem (precīzāk, ābramistiem), domām, vēl līdz šim pašam laikam mokas garīgajā pasaulē kā mieru neguvuši dēmoni.

Vārds “zinātniekiem”.

“NLO Bībeles teorijas” piekritēji (sauksim viņus tā) domā, ka praktiski visi zinātnieki, kas pēta Otrā pasaules kara vēsturi, ne par sprīdi nav pietuvojušies tā īstajiem izcelšanās cēloņiem, bet tikai ir mazliet pieskārušies patiesībai. Daļa no viņiem nav riskējuši turpināt pētījumus, daļa ir noslēpusi savus atklājumus, kad ir sapratusi, ka zinātnes sabiedrība un vienkāršie lasītāji nekad neuzņems tos nopietni.

Taču viņi ir pārliecināti par to, ka patiesība noteikti atradīsies, īpaši, ja mēs rūpīgāk pētīsim informāciju, kas glabājas Trešā reiha dokumentos, nacistu zinātnieku pētījumos, pilnīgi slepenajos izlūkdienestu arhīvos. Turklāt, uzbudinātie (nosauksim viņus tā – iespējami maigi) sazvērestības teorijas piekritēji atsaucas uz kāda Fila Šnaidera piezīmēm, kas ir strādājis pie kādas ASV slepenas organizācijas projekta “Black Ops”. Kaut kādu “valdības bunkuru” būves laikā viņš ir atklājis pazemes cietumus, kas bija radīti tieši Sargu turēšanai. Pats Fils Šnaiders pēc kāda laika tika nožņaugts ar stīgu paša dzīvoklī. Šīs versijas izplatītāji nezin kāpēc uzsver, ka viņa ķermenis tika atrasts blakus klavierēm...

Šīs teorijas adepti liek priekšā “rūpīgi izpētīt liecinieku liecības, kuras viņi bija ar mieru dot pirms atstāt šo pasauli”. Turklāt, viņi gandrīz vienbalsīgi atzīst, ka Ādolfs Hitlers esot kontaktējis ar “augstāko saprātu”, ko viņš esot saucis par “dievišķām balsīm”.

Argumenti un “fakti”.

Trešā reiha laika NLO ražošanas tehnoloģija tagad ir vairāk vai mazāk zināma. Taču “Bībeles teorijas” piekritēji uzdod sev jautājumu: kāpēc šī Otrā pasaules kara puse netiek dota sabiedrības izvērtēšanai? Viņi rekomendē atbildi meklēt paša Hitlera vārdos: “Īstais cilvēka eksistēšanas iemesls nav mietpilsoņu pūlim aptverams pat tad, ja viņiem šī doma ienāks prātā. Mūsu revolūcija ir evolūcijas pēdējais etaps, kas beigsies ar vēstures pilnīgu iznīcināšanu. Manas partijas biedriem nav ne jausmas par vīzijām, kas vada manus nodomus, par dižajiem plāniem un bāzi, kas eksistēs arī pēc manas nāves.. Pasaule ir sasniegusi savas eksistences augstāko punktu un to gaida tādi satricinājumi, ko jūs, neiesvaidītie, vēl neesat spējīgi saprast”.

Nacistu rīcībā bija vimanas. Trešā reiha zinātniskā ekspedīcija atklāja to apledojošos korpusus Antarktīdā, ko viņi uzskatīja par seno Atlantīdu. Šie lidaparāti varēja uzsākt revolūciju ieroču jomā, valstī, kas karoja visās frontēs, kur vairums aerodromu bija iznīcināti sabiedroto aviācijas bombardēšanas rezultātā. Ja nedaudz agrāk būtu bijusi iespēja radīt jauno tehniku pietiekošā daudzumā, tad tas būtu izšķirošs pavērsiens kara gaitā – tā domā “pētnieki”.

Apstiprinot savu teoriju, viņi pievērš uzmanību faktam, par kuru nav nekādu šaubu: pēc uzvaras sabiedrotie steidzās iegūt sev vācu zinātniekus, kas strādāja pie revolucionāro lidaparātu būves. Amerikāņi un krievi centās zem saviem spārniem sapulcināt pēc iespējas vairāk šādu speciālistu. PSRS nokļuva 150 speciālisti-raķetnieki, taču tie bija tikai inženieri no palīgsastāva. Īsto “krējumu” ar slaveno Verneru fon Braunu izdevās iegūt un sekmīgi nogādāt uz ASV tieši amerikāņiem, viņus nosūtīja uz Ņumeksiku, kur ar viņu palīdzību (un sākumā ar viņiem sastāvā) radās Nacionālā gaisa kuģošanas un kosmisko pētījumu pārvalde, kas pazīstama pēc abreviatūras NASA.

Atkal “dievišķā atklāsme”?

Viens no vācu “rekonvertētajiem” zinātniekiem, kāds Hermanis Holdbergs, stāstīja, ka Ādolfs Hitlers un citi augstu stāvoši nacisti ir saņēmuši palīdzību “citu pasauļu cilvēkiem”. Īstenībā viņi vienkārši translēja tekstus, ko viņiem sūtīja Vispasaules plūdos pazudušo Nefilimu gari. Tas it kā bija vajadzīgs dēmoniem, lai ar nacistu palīdzību varētu atbrīvot savus tēvus Sargus no pazemes cietumiem, kuros viņi bija ieslodzīti vēl pirms Plūdiem par to, ka bija iedrošinājušies iejaukties cilvēku dzīvē. Šie smirdošie, kritušie eņģeļi tēloja sevi par atnācējiem no citām planētām. (Noslēpumainais Fils Šnaiders liecināja, ka “kosmonauti”, kurus viņš satika pazemes cietumos, oda pēc sēra; apmēram to pašu runāja “Tuvo kontaktu” liecinieki: no gariem nāca sēra un degošas gumijas smaka.) Vēl vairāk, viņi turpināja maskēties par “pelēkajiem” (“greys”) un NLO pilotiem. Maskējoties viņi izplatīja baumas, ka regulāri apmeklē Zemi vēl no Jareda laikiem, kad viņi tieši tāpat kā pirms viņiem Lucifers ar saviem sekotājiem sacēlās pret Dievu.

Pēc kara beigām ASV armija it kā stājās sakaros ar Sargiem, atklājusi viņu eksistenci Dudailas tuksnesī, Meksikā. Kaut kāda slepena amerikāņu ordeņa ierindas biedri bija pārliecināti, ka stājušies sakaros ar atnācējiem, tajā pašā laikā cilvēki, kas vadīja šo noslēpumaino struktūru, bija iepazīstināti ar visu patiesību par Kritušajiem. Šos “neapšaubāmos pierādījumus” ilustrē bijušā jūras virsnieka Bila Kūpera, kas atrodas goda atvaļinājumā, liecības. Viņš paziņoja, ka 1972. gadā, esot JKS zemāka ranga virsnieks, viņš, admirāļa Klarija izlūkgrupas sastāvā, izlasīja divus ziņojumus valdībai, kas attiecās uz atnācēju fenomena pētījumiem.

Pirmajā atskaitē bija ap 25 “citplanētiešu dzīvības formu” foto un informācija, kas veltīta šai tēmai.

Otrajā atskaitē, pēc Bila vārdiem, nebija nekādu foto, taču tur visai sīki tika rakstīts par valdības uztraukumu, kas saistīts ar ietekmi, ko jūt Zeme, sakarā ar citplanētiešiem. Sākumā Kūpers arī domāja, ka visi tie radījumi, kas kontaktēja ar grupas locekļiem, ir citu planētu iedzīvotāji vai to pēcteči. Starp citu, Fils Šnaiders, iespējams, spēja atbrīvot daļu no Sargiem, jo bija pārliecināts (laikam, līdz mūža galam), ka viņam ir darīšana ar “pelēkajiem” - atnācējiem no citām planētām.

Nobeigums sekos.