Leonīds Ivašovs. Apvērstā pasaule

Dažreiz ir vērts izlasīt, ko par mums raksta neslēpts Rietumu pasaules ienaidnieks. Tā var labāk iepazīt viņa argumentus un mēģināt tos atspēkot. Tātad Rietumu vareno centieni pakļaut visnotaļ brīnišķo un garīgi augstāk attīstīto krievu tautu. Protams, ka arī morālā ziņā attīstītāko tautu pretstatā bezdvēseliskajai Rietumu, patērētāju sabiedrībai.

Lasītājs labi pārzina Leonīda Ivašova grāmatas par ģeopolitikas un Krievijas nākotnes jautājumiem: “Cīņa par Krieviju”, “Es lepojos, ka esmu krievu ģenerālis”, “Krievija un pasaule jaunajā tūkstošgadē. Ģeopolitiskās problēmas” un citas. (Dabiski, ka mēs Latvijā tās nepārzinām, parastā publika – varbūt par laimi, nepārzinām – t.p.) Tomēr jaunā ģenerāļa Ivašova grāmata, kuru jūs turat savās rokās, lai arī tā zināmā mērā skar ģeopolitikas jautājumus, bet lasītājam tas ir no pilnīgi negaidītas puses. Tajā autors atklāj zināšanas, kas parasti paliek šīs pasaules ārkārtīgi vareno īpašumā.

Piekļūstot klasificētiem materiāliem, kas tiek glabāti Krievijas un dažu citu valstu slepenajos arhīvos, autors, pamatojoties uz tiem, mūs iepazīstina ar patieso cilvēces vēsturi - no pirmo cilvēku dzimšanas līdz mūsdienām.

Ko Padomju Savienības un Hitlera Vācijas slepenās biedrības un specdienesti meklēja noslēpumainajā Tibetā pirms Otrā pasaules kara? Vai tā ir taisnība, ka NSDAP vadītāji patvērās no uzvarošo spēku dusmām zem Antarktīdas ledus čaulas? Kas tuvākajā nākotnē sagaida cilvēci? ...

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/653480/

Леони́д Григо́рьевич Ивашо́в (dz. 1943. g, 31. augustā, Frunzē, Ošas apgabalā, Kirgīzijas PSR, PSRS) — krievu militārais un sabiedriskais darbinieks, ģenerālpulkvedis.

Ģeopolitikas, konfliktoloģijas, starptautisko attiecību, militārās vēstures speciālists. Ģeopolitisko problēmu akadēmijas prezidents, vēsturisko zinātņu doktors (1998), Maskavas valsts starptautisko attiecību institūta Starptautiskās žurnālistikas katedras profesors, no 1996-2001. gadam – Krievijas Aizsardzības ministrijas Starptautiskās militārās sadarbības galvenās pārvaldes priekšnieks. Krievijas Rakstnieku sabiedrības biedrs, Viskrievijas politiskās partijas «Партия Дела» ģenerālās padomes loceklis.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%B2%D0%B0%D1%88%D0%BE%D0%B2,_%D0%9B%D0%B5%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%B4_%D0%93%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%8C%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87

P. S. Interesanti, vai Latvijā arī ir līdzīga ranga speciālisti, kuri var dot pretsparu šai propagandai?