Lapsas - precību savedējas. Huyao Xiao Hongniang

Ķīniešu anime ar klasisko Austrumu mitoloģijas tēlu: gariem-lapsām. 2016. gads, esot 98 sērijas, dabiski, jo ķīniešu anime ir daudz īsāki par japāņu. Epizode: kādas 9 minūtes. Angļu tulkojumā: "Fox Spirit Matchmaker". 2015. gads, kad iznākušas 13 sērijas. Režisors - Wang Wei. [Par režisoru nav garantiju, jo parasti viņu jāmeklē oriģinālā - bet man ar ķīniešu valodu nav nekādu tuvāku sakaru.] Angļu nosaukums: „Fox Spirit Matchmaker”, sinonīms – “Enmusubi no Youko-chan”.

Lapsu gari jeb vienkārši Kicune. Ķīniešu un japāņu mitoloģijā šie radījumi var parādītes dažādos veidos, ar dažādām spējām un nodomiem. Bieži tie nav nemaz tik labi, tieši otrādi, ļauni un ir atnākušu uz Zemi, lai ļaunu arī darītu. Taču šis stāsts parādīs tās no labās puses. Minētajā anime, lapsu gari ir savdabīgi savedēji. Viņi meklē pietiekami neparastus pārus un palīdz viņiem nodibināt attiecības vai atjaunot laulību. Tā dara arī mūsu galvenā varone, vēl ne pilnvērtīga lapsiņa Susu Tušana (Tushan Susu).

Nepilnvērtīga tāpēc, ka viņa nav vēl savienojusi nevienu pāri. Pirms sākt darboties, katrs lapsas gars - iesācējs - iziet apmācību. Susu ir ļoti ambicioza un centīga, taču diemžēl viņas liktenim jābūt savādākam, tāpēc māsas-lapsiņas visu laiku cenšas viņu virzīt citā gultnē. Taču Susu negrib nodarboties ar ko citu un stūrgalvīgi mēģina "savienot" cilvēku sirdis. Taču kā saka, no liktenis neizbēgsi, tas jau gaida viņu aiz stūra, talantīga, jauna un nejauka maga Bai Juču (Bai Yuechu) personā.

http://animevost.org/tip/ona/1797-huyao-xiao-hongniang.html

Fanu lapa. https://myanimelist.net/anime/31499/Huyao_Xiao_Hongniang

Vēl viens japāņu dublis. https://myanimelist.net/anime/33209/Huyao_Xiao_Hongniang__Wangquan_Fugui?suggestion

Huyao Xiao Hongniang: Wangquan Fugui

Nosaukumi:

 "Fox Spirit Matchmaker Season 2", "Little Fox Spirit Matchmaker Di Er Ji", "Enmusubi no Youko-chan"

Japāņu dublis. https://myanimelist.net/anime/33446/Huyao_Xiao_Hongniang__Yue_Hong

Huyao Xiao Hongniang: Yue Hong

Nosaukumi:

"Fox Spirit Matchmaker 3rd Season", "Little Foxspirit Matchmaker Season 3", "Enmusubi no Youko-chan".

Viki lapa. http://foxspiritmatchmaker.wikia.com/wiki/Fox_Spirit_Matchmaker_Wikia