Kūniņa. Pupa

Mistisks šausmu anime, miniepizodu seriāls. 2014. gads. Režisors Tomomi Motidzuki.

Ucucu bērnība ir pagājusi ļoti grūtos apstākļos. Viņa tēvs bieži sita viņa māti un, kad viņam tas sāka apnikt, pārslēdzās uz bērniem - Ucucu un viņa māsu Jume. Mātei pavisam nolaidās rokas un viņa izturējās, it kā nekas nav noticis. Drīz ģimene izjūk, māte pārceļas pie cita vīrieša, bērni paliek pavisam vieni. Puisēns visiem spēkiem cenšas rūpēties par jaunāko māsu un aizsargā viņu no nepatikšanām.

Reiz, atgriežoties no skolas, bērni saņem brīdinājumu no dīvainas sievietes vārdā Marija, ka viņiem jāuzmanās no sarkaniem tauriņiem. Taču brālis aizkavējas, jo viņam jātiekas ar tēvu, bet Jume satiek tieši tos tauriņus, par ko runāja Marija.Meitene pārvēršas drausmīgā monstrā, kas ir izbadējies, bet badu var remdēt, tikai ēdod cilvēku miesu.

Ucucu visu laiku cenšas atmodināt māsas saprātu, kad viņam tas gandrīz izdodas, Jume noraujas un cenšas apēst brāli. Neskatoties uz visu, viņam izdodas izdzīvot. Marija paskaidro viņam, ka abi ir kļuvuši par pupa vīrusa upuriem, tas izsauc spēcīga bada lēkmes. Lielākā inficēto daļa parasti nomirst, taču dažreiz notiek pārvēršanšs monstros. 

Ar Jume tieši tā ir noticis, arī Ucucu nez kāpēc nav pārvērties, toties ir ieguvis spēju ātri reģenerēties. Marijai ir zāles, kas varētu palīdzēt māsai, taču tās ir jālieto kopā ar cilvēka miesu. Ucucu bez pārdomām piekrīt eksperimentam un izdzer zāles. Tagad, pēc tam, kad māsa nobaudīs viņa miesu, viņa spēs izārstēties no drausmīgās kaites.
.

http://seasonvar.ru/serial-8547-Kukolka-1-season.html

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/19315/Pupa

Mangas vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Pupa_(manga)

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt3185682/

Viki lapa.

https://pupa.fandom.com/wiki/Anime

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=15248