Košāk par pirmsausmas zilgmi. Yoake Mae yori Ruriiro na

"Yoake Mae yori Ruriiro na" pazīstama arī ar nosaukumu "A Brighter Blue Yhan That Before the Dawn" vai "Brighter than the Dawning Blue" ir japāņu vizuālais romāns - videospēle, kas domāta pieaugušajiem. Laista klajā 2005. gadā. Sākumā Windows, vēlāk PlayStation 2 un PlayStation Portable. Mangu ilustrējis Hoehoe Nōmiso, serializējis Dengeki Daioh no 2005. līdz 2007. gadam. 2006. gadā uzņemts anime seriāls (12 epizodes) ar nosaukumu "Yoake Mae yori Ruriiro na: Crescent Love". Režisors Masahito Oka.

Zemei un Mēness Sfēras karalistei jau ilgu laiku ir sliktas attiecības dēļ postošajiem kara gadiem, bet Sfēras karalistes princese Feena Fam Earthlight cenšas veikt pasākumus, lai to mainītu, uzturoties uz Zemes, Zemes prezidenta sekretāra mājās, lai uzzinātu vairāk par to, kāda ir dzīve uz Zemes. Tomēr šī nav pirmā reize, kad Feena un sekretāra pusaudzis "brālis" Tatsuya ir tikušies, un pagātne saistās ar mīlestību mūsdienās. Viņu mīlestība varētu iezīmēt jaunu nākotni Zemes un Mēness attiecībās, bet no tās izrietošās komplikācijas arī apdraud visu - pat trauslo starptautisko mieru.

Mēnesi un Zemi saista vienkārša vienošanās "Mitsuru ga Sakichau Ouren Rakuniushi", kur Tatsuya Asagiri dzīvo Sfēras karalistes (Mēness karalistes) princeses Feena Fam Earthlight uzraudzībā, kura ierodas viņa mājā.

https://myanimelist.net/anime/1543/Yoake_Mae_yori_Ruriiro_na__Crescent_Love

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=6551

Filmas ievadtitri ar dziesmu.

https://www.youtube.com/watch?v=sRSe5mcw7Nc

Seriāls krieviski. Anotācija.

Jau sen uz Mēness ir izveidota cilvēku kolonija. Taču pēc tam starp Zemi un Mēnesi notika bumbas sprādziens, kas aiznes neskaitāmi daudzas dzīvības. Ar to visi kontakti starp šiem debess ķermeņiem tiek pazaudēti. Dabiski, ka mēģinājumi sakarus atjaunot notiek regulāri. Beidzot pienāk brīdis, kad sakarus izdodas atjaunot...

Princese Finna dodas uz Zemi, lai uzzinātu, kā un ar ko dzīvo Zemes cilvēki, un, protams, par viņu attieksmi pret Mēness cilvēkiem, pagājis ir tik ilgs laiks. Viņa sapņo atrast to, kuru mīlējusi bērnībā, kad pirmo reizi ir bijusi uz Zemes. Viņu sauc Tacuja. Viņus gaida daudz pārdzīvojumu, jo viņa ir titulēta Mēness iemītniece, viņš – vienkāršs puisis, kurš dzīvo uz Zemes... To visu var ieraudzīt, paskatoties šo apbrīnojamo fantāzijas seriālu.

http://seasonvar.ru/serial-11069-YArche_predrassvetnoj_lazuri.html

Skaisti, bet murgs.

Kad mīlestība uz animētām varonēm kļūst par apmātību... Rakstā ir stāstīts par kādu 32 gadus vecu - zēnu. Kā lai savādāk to nosauc? Viņš 15 gadus fano par anime un kļuvis par otaku (tā japāņu valodā sauc cilvēkus, kas kļuvuši apmāti ar anime varonēm (varoņiem). Arī Feena Fam Earthlight ir viena no tām ( minētais seriāls "Yoake Mae yori Ruriiro na: Crescent Love") un - tagad tā izskatās viņa istaba, kuras iekārtošanai viņš iztērējis 6 miljonus jēnu.

http://akibatan.com/2009/08/6-million-yen-dedicated-to-feena/