Kortnija Koula. Nokte. Verums

Apskats par rakstnieci un viņas darbiem

Mani sauc Kalla Praisa. Man ir astoņpadsmit gadi un man ir dvīņubrālis Finns. Ar viņu nav labi. Es viņu mīlu vairāk par dzīvību, pat neskatoties uz to, ka baidos viņam blakus pazaudēt dvēseli. Taču neviens cits, kā tikai es, nespēs viņam palīdzēt.

Ders DiBrejs. Viņš ir mana cerība un mans murgs. Ar viņu es varu būt es pati, taču viņam ir visas iespējas mani iznīcināt. Es nevaru vienā laikā glābt Finnu un palikt kopā ar Deru.

Kāpēc? Tas ir noslēpums.

Noslēpums, ko pat man ir grūti saprast.

Arī jums tas diez vai izdosies.

https://www.labirint.ru/books/701116/

Mani sauc Kalla Praisa. Pasaule ap mani ir pārvērtusies bezgalīgā okeānā, tā noslēpumi ievelk mani arvien dziļāk. Vai es kādam varu uzticēties? Es nezinu atbildi, tāpēc ka apkārt ir vieni meli. Pat Ders, cilvēks, kuru es mīlu, slēpj kaut ko tumšu aiz savas ģimrnrd muižas aizvērtajām durvīm.

Esmu noslīkusi tumsā, taču ceru, ka patiesība mani atbrīvos. Tikai viņai ir ilkņi, ar kuriem tā ir gatava saplosīt manu saprātu gabalos.

Vai jūs esat sabijušies? Es - ļoti.

 https://www.labirint.ru/books/702987/

Mani sauc Kalla Praisa un es sevi esmu pazaudējusi galīgi. Realitātes lauskas aizslīdēja no manis tajā mirklī, kad es izmisīgi centos savākt tās kopā. Taču es neesmu viena: mans dvīņubrālis Finns un mīļotais Ders ir gatavi aizsargāt mani pat ziedojot dzīvību.

Vai sens lāsts ir ielauzies manā dvēselē? Vai arī es vienkārši zaudēju prātu? Es nezinu. Tikai viena patiesība neizsauc šaubas: tumsa žņaudz mani. taču es drīz atbrīvošos. Visi jautājumi atradīs savas atbildes. Jo tā ir bijis lemts.

Nebaidies... Esi šausmās!

https://www.livelib.ru/book/1003154956-lyumen-kortni-koul

Par autori.

Kortnija Koula (Courtney Cole) ir  "New York Times" un "USA Today" mūsdienu bestselleru autore, kas vēlētos apēst mitoloģiju brokastīs, ja tas būtu iespējams.

Viņai ir grāds uzņēmējdarbībā, bet kopš tā laika ir atklājusi, ka korporatīvajā Amerika nav tikpat jautri dzīvot kā izdomātās pasaules.

"Every Last Kiss"  ir viņa debijas romāns, un viņai pēc tā sekoja arī pārējie "Bloodstone Saga" romāni ("Every Last Kiss", "Fated", "With My Last Breath" un "My Tattered Bonds").

Kortnija ir dzimusi un augusi Kanzasas lauku rajonos, bet kopš tā laika ir migrējusi uz dienvidiem. Tagad viņa dzīvo klusā priekšpilsētā, netālu no Mičiganas ezera, ar viņas reālās dzīves Prince Charming, viņas parastajiem bērniem (ir maza iespēja, ka viņi savu parastumu ir mantojuši no mātes) un nelielu mājas zooloģisko dārzu.

https://www.livelib.ru/author/503802-kortni-koul

Mājaslapa.

https://www.courtneycolewrites.com/