Kolina Glīsone. Colleen Gleason

Kolina dzīvo Savienoto valsti vidējos rietumos, Ennārborā (Ann Arbor), Mičiganā kopā ar savu ģimeni (vīru un bērniem) un diviem suņiem, un vienmēr strādā pie savas jaunās grāmatas.

Kolina Glīsone ir New York Times un USA Today bestselleru un prēmijas ieguvusi autore, kura īsti nevar izvēlēties, kāda žanra grāmatas rakstīt, tāpēc… viņa raksta dažādos žanros. Te ietilpst, gan vampīru mednieki, romantiskas distopijas, stīmpanks, vēsturiskas romances un pārdabiska mistika.

Grāmatu sērijas: The Gardella Vampire Chronicles, Envy Chronicles, The Regency Draculia Series, Medieval Herb Garden, Stoker & Holmes, kā arī atsevišķi romāni. Krievu valodā ir iznākušas divas grāmatas.

Mehāniskais skarabejs.

Viktorijas laiku Londona, ko pilda tvaika dzinēju šņākoņa. Debesis klāj smogs, te planē dirižabļi, un ielas, ko piepilda bezzirgu kebi. Londona, kur pazūd un iet bojā meitenes no augstākās sabiedrības, bet vienīgais pavediens ir mehānisks skarabejs. Tādu uzdevumu var atrisināt tikai Mina Holmsa, slavenā detektīva brāļameita, kura aktīvi izmanto sava tēvoča deduktīvo metodi, un Evalaina Stokere, vampīru medniece, rakstnieka-iesācēja Brema Stokera māsa. Kas stāv aiz šiem noziegumiem? Airona Ādlera vadībā meitenēm nākas iestāties Kroņa Slepenajā dienestā un iesaistīties savas dzīves pašā bīstamākajā piedzīvojumā.

Var lasīt: http://loveread.ec/read_book.php?id=78658&p=1

Spiritiskā lode.

Vai var sazināties ar mirušo gariem? Mina Holmsa, pasaulslavenā detektīva brāļameita un sekotāja, uzskata, ka nē. Vispār jau viņa netic arī vampīriem, tā apšaubot Evalainas Stokeres aicinājumu, kura ir vampīru mednieku dinastijas pārstāve.

Pēc velsas princeses Aleksandras lūguma meitenes pievērš uzmanību jaunajai Villai Eštonei, kuras aizraušanās ar spiritiskajiem seansiem pēc mātes nāves un brāļa pazušanas kļūst maniakāla. Mis Holmsa ir skepses pilna un uzskata, ka tas viss ir kāda viltīgs gājiens.

taču, ja nekas pārdabisks neeksistē, no kurienes rodas baumas par cilvēkiem ar sarkanām acīm, kas klaiņo pa naksnīgajām Londonas ielām? Kas padara aukstu mis Stokeres kaklu – viegls vējiņš vai vampīra tuvums? Tvaika dzinēju šņākoņā ir jūtami baisi čuksti, bet ēnā pazib tumši silueti. Meitenēm nāksies atbildēt uz pašiem negaidītākajiem jautājumiem – vai arī pieņemt neizskaidrojamo.

https://www.livelib.ru/author/551177-kollin-glison

Vikipēdijas lapa.         

https://en.wikipedia.org/wiki/Colleen_Gleason

Mājaslapa. https://www.colleengleason.com/