Kobajaši-sanas pūķis-istabene. Kobayashi-san Chi no Maid Dragon

Paradoksāla, bufonādes anime pieaugušajiem par to, kā jauna sieviete pieņem darbā pūķu meiteni. Režisors Yasuhiro Takemoto, 2017. gads.

Reiz meitene (faktiski – jauna sieviete) vārdā Kobajaši atgriezās mājā pēc kārtējā dzerstiņa. Pēkšņi viņai galvā iešāvās ģeniāla ideja, pastaigāties kalnos, Kobajaši tūlīt dodas turp. Te viņu gaida negaidīta satikšanās ar īstu, milzīgu, pasakainu sieviešu kārtas pūķi. Piedzērusies Kobajaši atrod ar pūķieni kopēju valodu un, uzklausījusi visas savas pēkšņi iegūtās draudzenes problēmas un bēdu stāstus, labsirdīgi piedāvā viņai padzīvot pie sevis. Otrā rītā Kobajaši sekmīgi ir aizmirsusi par savu solījumu, kā arī visu to, kas ir noticis dzēruma murgos.

Taču pūķiene dzērusi nebija, pilnīgi skaidrā un, par lielu Kobajaši sarūgtinājumu, visu lieliski atcerējās. Pūķieni sauc Toru un viņa māk pārvērsties par mīļu meiteni priekšautiņā (Kobajaši izrādās ir nolīgusi viņu sev par kalponi). Tagad Kobajaši mājās ir sava personīgā istabene, kas nelaimīgi ir iemīlējusies savā saimniecē un vēlas jebkādā veidā pakalpot un visā palīdzēt Kobajaši, kur vajag un, kur nevajag, piemēram, uz muguras aizvizināt uz darbu, uzcept savu asti vakariņām (pūķiem astes ataug), vai pārbiedēt līdz nāvei nelūgtus ciemiņus.

Seriāla sākumā mēs iepazīstam vēl vienu galveno varoni – drakonīti. Toru draudzene Kanna Kamui ir ļoti jauna, taču jau paguvusi nogrēkoties un ir izsūtīta no pūķu pasaules. Kobajaši aiz labsirdības paņem viņu dzīvot pie sevis.

Visas sērijas vienā video.

https://www.youtube.com/watch?v=vgO-6jaJ-ag

Fendoma lapa.

http://maid-dragon.wikia.com/wiki/Kobayashi-san_Chi_no_Maid_Dragon_Wiki

Oficiālā mājaslapa.

http://maidragon.jp/

Tīmekļa lapa.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/manga.php?id=17913

“Miss Kobayashi's Dragon Maid” (japāniski - Kobayashi-san Chi no Meidoragon) sākumā ir japāņu mangu sērija, ko sarakstījis un ilustrējis Coolkyoushinja. Sērija sāk iznākt 2013. gadā, 2016. gadā iznāk arī spin-off manga, autors Mitsuhiro Kimura. Anime televīzijas seriālu, ko producē „Kyoto Animation” Japānā sāk rādīt no 2017. gada janvāra līdz aprīlim.

https://en.wikipedia.org/wiki/Miss_Kobayashi%27s_Dragon_Maid