Klaiņojošo suņu proza. Bungou Stray Dogs

Ir anime un ir filma. Anime arī "Varenais no Klaiņojošiem suņiem".

"Varenais no klaiņojošiem suņiem" ir seriāls, kura centrā ir personāžs Acuši Nakadžimu. Bārenis, kurš saprot, ka uz Zemes ir palicis vienu un nevienam nav vajadzīgs.

 

Taču viņa priekšā ir mērķis - izdzīvot. Nabaga Acuši par nepieņem bāreņu patversmē, tāpēc viņam nākas meklēt iztiku laupot un apmānot. Ja Acuši nedarbosies ātri un bezkaislīgi, tad nomirs bada nāvē. Viņš slēpjas piekrastes ceļā un gaida savu upuri. No ūdens atskan dīvainas skaņas, kas neļauj varonim koncentrēties, gaidot upuri. Pagriezies viņš ierauga slīkstošu cilvēku. Acuši nolemj viņu glābt. Nelaimīgo izdodas izvilkt no ūdens. Taču Osamu Dazai nemaz nav priecīgs par izglābšanu un netaisās atmaksāt labu ar labu. Izrādās, ka viņš ir vienkāršs pašnāvnieks, kurš beidzot nolēmis padarīt sev galu. Acuši noskaidro, ka Osamu strādā detektīvu aģentūrā, kur katram izmeklētājam ir kādas superspējas. Tieši pie viņiem vēršas vara, ja nespēj atklāt lietu! Šoreiz Osamu ir bijis jāatrot bīstamu zvēru. Drīz noskaidrojas, ka tieši zvērs ir vainīgs, kāpēc Acuši liktenis ir tik briesmīgs. Acuši ir gatavs doties medībāds kopā ar Osamu.

http://seasonvar.ru/serial-13447-Velikij_iz_brodyachih_psov-1-season.html

Japāņu grāvējanime ar krievu motīviem. Vienu galveno varoni sauc Fjodors Dostojevskis.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=25&v=iHrBUIkdDh0

Par filmu.

Bungou Stray Dogs: Dead Apple , 2018. gads. Režisors Takuja Igarasi.

Cilvēki ar superspējām no visas pasaules, viens pēc otra beidz dzīvi pašnāvībā. Pēc tam parādās noslēpumaina migla. Ārlietu ministrijas darbinieks, kurš pēta cilvēkus ar pārdabiskām spējām, Ango Sakaguči vēršas pie "Apbruņotās detektīvaģentūras" pēc palīdzības, lai atrastu vainīgos šajā incidentā. Viņu galvenais aizdomās turamais ir Tacuhiko Šibusava ar iesauku Kolekcionārs.

https://www.kino-teatr.ru/mult/movie/asia/130958/annot/

Fanu lapa seriālam. Režisors - tas pats. 2016. gads.

https://myanimelist.net/anime/31478/Bungou_Stray_Dogs

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=17693