Kirana Hārgreiva. Meitene no tintes un zvaigznēm

Apraksts par autori un viņas daiļradi

Kiran Millwood Hargrave

Izabella dzīvo tropu salā, kas vientuļa rodama kaut kur okeānā. Viņa ir kartogrāfa meita, tēvs viņai nodevis visas zināšanas par šo zemes nostūri. Daļa no salas ir aizliegtā teritorija, to cītīgo sargā uguns dēmons - vismaz tā vēsta leģenda. Pirms daudziem gadsimtiem to ir mēģinājuši pieveikt, taču nav sanācis. Tagad, kad miegainās pilsētiņas miers ir zudis, jo ziņo par pazudušu meitenīti un pēkšņu šausmīgu briesmoņu parādīšanos, kļūst skaidrs, ka kāds ir šķērsojis seno robežu. Tagad tikai Izabellas pašaizliedzība un drosmīgā sirds, viņas asinīs tek tinte un viņa māk lasīt zvaigznes, palīdzēs glābt salu.

https://iknigi.net/avtor-kiran-hargreyv/135210-devushka-iz-chernil-i-zvezd-kiran-hargreyv.html

Sala visa malā.

Ami dzīvo uz tālas salas, kur mīt cilvēki, ne tādi, kā visi. kad Kulionā ierodas cietsirdīgais mister Zamora, meitenes dzīve ir sagrauta. Viņu ar varu aizved, izšķir no ģimenes un draugiem. Tagad starp viņu un viņas sirdij dārgiem cilvēkiem atrodas vesela jūra. taču Ami nepadodas. Viņu ved līdzi trausla kā tauriņš cerība un izmisīga vēlēšanās izmainīt ierasto pasauli, izdzēšot no tās visu netaisnību. vai viņa spēs atgriezties mājās un palīdzēt saviem tuvākajiem, kamēr vēl nav pārāk vēlu? {Kuliona ir reāla sala Filipīnās ar leprozoriju – t. p.]

https://www.livelib.ru/book/1002653946-ostrov-na-krayu-vsego-kiran-millvud-hargrejv

Bibliogrāfija krievu valodā izdotām grāmatām.

The Girl Of Ink and Stars (2014) / Meitene no tintes un zvaigznēm (2017)

The ' Island at the End of Everything (2017) / Sala visa malā

Romāni. Angliski.

  The Girl of Ink & Stars (2016)
     aka The Cartographer's Daughter
   The Island at the End of Everything (2017)
   The Way Past Winter (2018)
   The Deathless Girls (2019)
   The Mercies (2020)
   A Secret of Birds & Bone (2020)

https://www.livelib.ru/author/969718-kiran-millvud-hargrejv

Un https://www.fantasticfiction.com/h/kiran-millwood-hargrave/

Par autori.

Kirana Millvuda Hārgreiva (dzimusi 1990. gada 29. martā) ir britu dzejniece, dramaturģe un rakstniece. Hārgreiva sāka rakstīt publicēšanai 2009. gadā. 2014. gadā viņas debijas romāns “Tintes meitene un zvaigznes” jeb “Kartogrāfa meita” tika nopirkts kā Knopf Random House (ASV) sešu ciparu un divu grāmatu darījums un Chicken House Scholastic daļa. (Pārējā pasaule). Tā tika publicēta 2016. gada maijā Apvienotajā Karalistē, kur tā ieguva vispārējo Waterstones bērnu grāmatu balvu 2017 un Lielbritānijas grāmatu balvas “Bērnu gada grāmata”. ASV grāmatas izdošana notika 2016. gada novembrī. Tā ir pārdota vairāk nekā 12 valstīs un tertorijās visā pasaulē.

Hārgreivas dzeja ir parādījusies starptautiski tādos žurnālos kā Magma, Room, Agenda, Shearsman, The Irish Literary Review un Orbis. 2013. gadā Neils Astlijs novērtēja viņas poēmu “Žēlastība”, kas ieguva Yoovil literāro balvu. Šis dzejolis parādās viņas trešajā krājumā“Splitfish” (Gatehouse Press, 2013). Viņas pirmais dramaturģes darbs par cilvēku tirdzniecību bija ar nosaukumu “BOAT”, un to pirmo reizi iestudēja PIGDOG teātra kompānija 2015. gada oktobrī Theatre N16 Balham. Tam recenzijās tika piešķirtas piecas zvaigznes, un CultureFly nosauca to par “pārliecinošāko un neatliekamāko teātra darbu, ko redzēsit šogad”. Viņas bērnu romāns par trauslo paradīzi “Sala visa malā” (2017) tika iekļauts atlasē 2017. gada Kosta grāmatas balvām. Viņas trešais bērnu romāns “Ceļš uz pagājušo ziemu” tika publicēts 2018. gada beigās. Viņas pirmo pieaugušo romānu “The Mercies” Pikadors izdeva 2020. gadā.

Personīgā dzīve

Hārgreiva absolvēja Kembridžas universitāti 2011. gadā, Oksfordas universitāti 2014. gadā, un šobrīd dzīvo Oksfordā kopā ar savu vīru, vizuālo mākslinieku Tomu de Frestonu.

https://en.wikipedia.org/wiki/Kiran_Millwood_Hargrave