Kīra Kesa. Prinča līgava. Sērija

Grāmatu sērijas apraksts

Prinča līgava. Atlase. The Selection

“Kad saņēmām vēstuli, māte bija sajūsmā. Viņa jau nosprieda, ka visas mūsu problēmas ir atrisinātas – pazudušas uz visiem laikiem. Lielākais kavēklis viņas spožajā plānā biju es...

Tāpēc ka negribēju piederēt pie karaliskās ģimenes.

Es negribēju būt PIRMĀ.

Pat nevēlējos mēģināt!”

Atlase ir LIELĀ IESPĒJA un visu meiteņu cerība izkļūt no apstākļiem, kuri kopš dzimšanas nosaka katru nākamo soli. Ja sapnis piepildīsies, gluži parastas meitenes varēs nokļūt pasaulē, kurā zaigo dārgakmeņi un mirdzošas balles kleitas ir ikdienas apģērbs. Tā ir iespēja ne tikai nokļūt pilī, bet arī apprecēties ar lielisko princi Meksonu!

Tā domā visas meitenes, IZŅEMOT Ameriku Singeri. Viņai nokļūšana Atlasē nav sapnis, bet gan murgs. Tas nozīmē atteikties no slepenās mīlestības pret Aspenu – vīrišķīgo un pievilcīgo Amerikas draugu.

Un ja nu viņa tomēr nokļūs pilī? Varbūt princis Meksons nemaz nav tāds nūģis kā izskatās? Iespējams, sīvā un nežēlīgā meiteņu konkurence, pils spožums, gardie ēdieni un greznie tērpi var iepatikties pat Amerikai?

Aizraujošs un intriģējošs stāsts: trīsdesmit piecas meitenes cīņā par prinča sirdi! Kura būs īstā un vienīgā? Kura kļūs par prinča līgavu?

No angļu valodas tulkojusi Ieva Zālīte.

https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/105420-princa_ligava_atlase.html

Prinča līgava. Elite. THE ELITE

Aizraujoša un spraiga sacensība: sešas meitenes cīņā par prinča sirdi!

Cīņa saasinās, konkurentes nesnauž! Kura būs skaistākā, mīlētākā un vienīgā?

Redfordas Universitātes (ASV) absolvente rakstniece Kīra Kesa ir ieguvusi īpašu popularitāti jauniešu vidū ar šīs romānu sērijas pirmo grāmatu “Prinča līgava I. Atlase” (The Selection), pēc kuras motīviem uzņemta arī filma ar aktrisi Eimiju Tīgārdenu galvenajā lomā.

“Atlase” ir mūsdienīgs pelnrušķītes stāsts, kurā veiksmīgi atspoguļoti jaunu meiteņu sapņi par sīvā konkurences cīņā izcīnītu atzinību un aizraujošu dzīvi – tādu, kāda ir fascinējošā skaistumkonkursu un televīzijas šovu pasaulē, kas tik ļoti vilina ar ārējo spožumu, bet nereti pieviļ ar skarbo realitāti.

Otrā grāmata – “Elite” atklāj jaunus pavērsienus pils dzīvē un Amerikas un Meksona attiecībās. Vai Illejas valsts vēsture un pils sienas glabā vēl citus noslēpumus, ne tikai slepenās ejas?

Trīsdesmit piecas meitenes ieradās pilī, lai iekarotu prinča Meksona mīlestību un apprecoties iegūtu princeses kroni. Otrajā kārtā, ELITĒ, vairs ir palikušas tikai sešas!

Amerika Singere ir viena no izredzētajām un – visi par to ir pārliecināti – prinča favorīte. Tomēr viņa joprojām nespēj izdarīt izvēli. Kad Amerika ir kopā ar Meksonu, viņai šķiet, ka princis ir īstais un vienīgais, bet, satiekot bijušo draugu Aspenu, atkal atgriežas atmiņas un senās jūtas ņem virsroku.

Amerikai nepavisam nav atlicis daudz laika lēmuma pieņemšanai. Arī pārējās piecas meitenes katra ar saviem līdzekļiem cīnās par prinča labvēlību. Un dažām tas izdodas patiesi labi...

“Es patiku princim Meksonam, Illejas troņmantniekam. Pirms nedēļas viņš man bija sacījis: ja es varētu no visas sirds vienkārši pateikt, ka man viņš ir tikpat svarīgs, cik es viņam, sacensības būtu beigušās.

Reizēm apsvēru šo domu, prātodama, kāda būtu sajūta piederēt tikai Meksonam...”

No angļu valodas tulkojusi Ieva Zālīte.

https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/108652-princa_ligava_elite.html

Prinča līgava. Vienīgā. The One

4 MEITENES ▪ 1 KRONIS ▪ TAVA MŪŽA LIELĀKĀ SACENSĪBA

Aizraujoša un spraiga cīņa: četras meitenes sacenšas par princeses titulu. Kura būs vienīgā – prinča mīļotā?

No trīsdesmit piecām meitenēm, kas ieradās pilī, lai cīnītos par princeses kroni, ir palikušas tikai četras!

Sacensības tuvojas noslēgumam, bet Meksons nesteidzas paziņot savu lēmumu. Varbūt viņam ir gluži labi iepaticies iet uz randiņiem ar visām meitenēm? Neviena no dalībniecēm nav gatava padoties. Kā zināms, mīlestībā un karā visi līdzekļi ir labi. Kura uzvarēs?

Ja izvēli izdarītu karalis Klārksons, prinča tēvs, Amerika jau sen būtu izslēgta no Atlases.

Meitenes nepakļāvīgais un impulsīvais raksturs karalim ir kā dadzis acī. Bet šoreiz pēdējo vārdu teiks princis...

Piedzīvojumi, romantika un mīlestība triloģijas pēdējā grāmatā. Vai beigās atskanēs vārdi “... ilgi un laimīgi”?

Redfordas Universitātes (ASV) absolvente rakstniece Kīra Kesa ir ieguvusi īpašu popularitāti jauniešu vidū ar šīs romānu sērijas pirmo grāmatu “Prinča līgava I. Atlase” (The Selection), pēc kuras motīviem uzņemta filma ar aktrisi Eimiju Tīgārdenu galvenajā lomā.

“Atlase” ir mūsdienīgs pelnrušķītes stāsts, kurā veiksmīgi atspoguļoti jaunu meiteņu sapņi par sīvā konkurences cīņā izcīnītu atzinību un aizraujošu dzīvi – tādu, kāda ir fascinējošā skaistumkonkursu un televīzijas šovu pasaulē, kas tik ļoti vilina ar ārējo spožumu, bet nereti pieviļ ar skarbo realitāti.

Otrā grāmata “Elite” atklāj jaunus pavērsienus pils dzīvē un Amerikas un Meksona attiecībās. Vai Illejas valsts vēsture un pils sienas glabā vēl citus noslēpumus, ne tikai slepenās ejas?

Trešajā grāmatā noslēgto pils pasauli arvien vairāk ietekmē notikumi ārpus tās sienām. Vai ir zināmi motīvi, kas katru no meitenēm ir atveduši uz Atlasi? Daudzi cenšas ietekmēt princi un piespiest viņu izvēlēties, pēc viņu domām, labāko kandidatūru. Vai Meksons saprot, kura meitene viņu patiešām mīl?

“Meksons stāvēja, cenzdamies saņemt dūšu un pateikt man to, kas viņu acīmredzot darīja vai traku. – Tātad ir viena meitene, kura mani neprātīgi mīl? – Sakrustoju rokas. Pēc pēdējo dienu notikumiem man vajadzēja saprast, ka ir gaidāmas šādas pārmaiņas viņa noskaņojumā. – Jā.

– Nevis divas?

Es paskatījos uz Meksonu, juzdamās gandrīz aizkaitināta, ka man nākas viņam to izskaidrot. Man gribējās kliegt: “Vai tad tu jau tāpat nezini, kā es jūtos? Vai neatceries slepeno istabu?””

No angļu valodas tulkojusi Ieva Zālīte.

https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/125816-princa_ligava_vieniga.html

Prinča līgava. Mantiniece. The Heir

35 PUIŠI · 1 PRINCESE · JAUNA CĪŅA IR SĀKUSIES!

Pirms divdesmit gadiem viņas mamma spēja pamodināt prinča Meksona jūtas un kļuva par karalieni. Tagad pienākusi princeses Īdlinas kārta meklēt laimi un patiesu mīlestību.

Īdlina uzaugot ir dzirdējusi neskaitāmas leģendas par to, kā satikās viņas vecāki. Viņa vienmēr ir uzskatījusi, ka vecāku mīlasstāsts ir ļoti romantisks, gluži kā pasakā par Pelnrušķīti, tomēr pati nepavisam nealkst piedzīvot kaut ko tamlīdzīgu. Ja Īdlina varētu izlemt, viņa atliktu domas par precēšanos uz tāltālu nākotni.

Tomēr princeses un nākamās valsts vadītājas dzīve nepieder viņai pašai vien, tāpēc Īdlinai nākas izsludināt jaunu Atlasi.

Vai kādam no trīsdesmit pieciem puišiem izdosies iekarot ārkārtīgi pievilcīgās, bet lepnās, untumainās un spītīgās princeses sirdi?

Kādam varbūt šķiet, ka pietiks tikai ar vienu skūpstu, lai viņas ledus bruņas sāktu kust? Nevar taču būt, ka jaunu meiteni vairāk interesē vara, nevis mīlestība!

Varbūt tomēr var?

Spraiga cīņa par princeses sirdi un roku. Visi puiši grib pierādīt: es esmu stiprākais, gudrākais, labākais. Visi, izņemot vienu...

Redfordas Universitātes (ASV) absolvente rakstniece Kīra Kesa ir ieguvusi īpašu popularitāti jauniešu vidū ar šīs romānu sērijas pirmo grāmatu “Prinča līgava I. Atlase” (The Selection), pēc kuras motīviem uzņemta filma ar Eimiju Tīgārdenu galvenajā lomā.

No angļu valodas tulkojusi Ieva Zālīte.

Sērijas “Prinča līgava” pirmajās grāmatās “Atlase”, “Elite” un “Vienīgā” stāstīts par prinča Meksona grūto izvēli, cenšoties iepazīt trīsdesmit piecas meitenes un cerot viņu vidū atrast sava mūža mīlestību.

Kīra Kesa šajā mūsdienu Pelnrušķītes stāstā spējusi veiksmīgi atspoguļot jaunu meiteņu sapņus par sīvā konkurences cīņā iegūtu atzinību un aizraujošu dzīvi – tādu, kāda ir fascinējošā skaistumkonkursu un televīzijas šovu pasaulē, kas tik ļoti vilina ar ārējo spožumu, bet nereti pieviļ ar skarbo realitāti.

Pēc iepriekšējās Atlases ir pagājuši divdesmit gadi, un tagad prinča Meksona meita Īdlina atrodas tādas pašas izvēles priekšā.

Vai kāds no puišiem, kas ieradīsies pilī, spēs ieinteresēt skaisto princesi, kuras galvenās prioritātes līdz šim ir bijušas darbs, brīvība un vara?

“Zināju, kas ir Atlase, bet nevienam no mums – kur nu vēl man! – pat prātā neienāca, ka tā varētu notikt mūsdienās.

– Īdij, tu taču varētu kādu laiciņu par to padomāt, – tētis rāmi teica. – Zinu, ka mēs no tevis prasām daudz.

– Vai tas nozīmē, ka man būs izvēles iespēja?

Tētis dziļi ieelpoja un apsvēra atbildi. – Nu, mīļā, tev patiesībā būs trīsdesmit piecas iespējas.

– Bet es negribu precēties, – uzstāju. – Lūdzu, nelieciet man to darīt! Man ir tikai astoņpadsmit gadu!

Ja vecāki domā, ka padošos bez cīņas, viņi ļoti kļūdās. Es esmu Īdlina Šrīva! Neviens nav varenāks par mani...”

https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/144949-princa_ligava_mantiniece.html

Prinča līgava. Kronis

35 PUIŠI SĀKA ATLASI · KURŠ NO VIŅIEM APPRECĒS PRINCESI ĪDLINU?

Īdlina vēl aizvien nav pārliecināta, ka atradīs tādu pasakainu mīlestību, kādu piedzīvoja viņas vecāki pirms divdesmit gadiem. Bet reizēm sirds spēj pārsteigt cilvēku… un drīz Īdlinai būs jāizdara vēl grūtāka un svarīgāka izvēle, nekā viņa bija iztēlojusies.

Vai kādam no puišiem būs izdevies iekarot ārkārtīgi pievilcīgās, bet lepnās, untumainās un spītīgās princeses mīlestību? Tuvojas brīdis, kad Īdlinai būs jāpieņem lēmums. Daudzi pilī cer, ka viņa izvēlēsies Kaīlu. Bet pēkšņi cīņā par princeses roku iesaistās vēl viens spēlētājs.

Izskatīgais Meirīds nav Atlases dalībnieks, toties viņš ir gudrs, galants un pārliecinošs. Kura meitene gan spētu pretoties viņa valdzinājuma spēkam? Arī citi puiši cenšas apliecināt savas jūtas pret Īdlinu. Vai tās ir patiesas? Vai tiešām viņi visi mīl princesi?

Atlasē var būt tikai viens uzvarētājs. Princesei ir tikai viena sirds!

Redfordas Universitātes (ASV) absolvente rakstniece Kīra Kesa ir ieguvusi īpašu popularitāti jauniešu vidū ar šīs romānu sērijas pirmo grāmatu “Prinča līgava I. Atlase” (The Selection), pēc kuras motīviem uzņemta filma ar Eimiju Tīgārdenu galvenajā lomā.

Sērijas “Prinča līgava” pirmajās grāmatās “Atlase”, “Elite” un “Vienīgā” stāstīts par prinča Meksona grūto izvēli, cenšoties iepazīt trīsdesmit piecas meitenes un cerot viņu vidū atrast savu mūža mīlestību.

Pēc iepriekšējās Atlases ir pagājuši divdesmit gadi, un tagad prinča Meksona meita Īdlina atrodas tādas pašas izvēles priekšā. Vai kāds no 35 puišiem, kas ieradās pilī, spēs ieinteresēt skaisto princesi, kuras galvenās prioritātes līdz šim ir bijušas darbs, brīvība un vara?

Sākot Atlasi, Īdlina nedomāja, ka iemīlēsies kādā no trīsdesmit pieciem kavalieriem. Sacensību pirmās nedēļas meitene pavadīja, skaitot dienas, līdz varēs visus aizsūtīt mājās. Bet, kad notikumi pilī nostāda princesi prožektoru gaismas pašā centrā, viņa aptver, ka, paliekot viena, nejustos apmierināta. Kā lai pieņem pareizo lēmumu? Vai tiešām Īdlinai nāksies apprecēties, vadoties pēc valsts interesēm?

“Šī situācija ir tik mulsinoša! Nebija paredzēts, ka man būs jārīko Atlase. Agrāk princeses izprecināja starptautisko attiecību apsvērumu dēļ, bet vecāki solīja, ka nekad man to nenodarīs. Tomēr pēkšņi te ir tik daudz puišu, un visi cilvēki gaida, ka izvēlēšos no viņiem partneri uz visu mūžu… Tas šķiet tik biedējoši! Varu paļauties tikai uz virspusējiem iespaidiem un cerēt, ka neviens mani nemaldina…

Es dzēru šampanieti, pārlieku skaļi smējos un apēdu tādu daudzumu šokolādes, ka tagad noteikti esmu uz pusi smagāka. Vismaz dažas stundas es gribēju izbaudīt šo pārpilnību, ko vienmēr biju uzskatījusi par pašsaprotamu. Rīt malkošu ūdeni un centīšos sakārtot domas. Rīt raizēšos, kā saturēt valsti kopā. Rīt domāšu par vīru.

Bet šovakar? Šovakar es izbaudīšu šo perfekto, dzirkstošo brīdi.

– Vēl vienu deju? – Ārens vaicāja, notverdams mani, kad malkoju dzērienu – es apzvēru: tā bija pēdējā glāze! – Man jāpaspēj uz lidmašīnu, taču es gribēju atvadīties.

Piecēlos un saņēmu brāli aiz rokas. – Es būšu mierā ar jebkādām atvadām. Pilnīgi viss būs labāks par iepriekšējo reizi.

– Man joprojām žēl, ka tā sanāca, bet tu zini, kāpēc es nevarēju rīkoties citādi.

Mēs apkampāmies, un viņš mani grieza riņķī pa zāli. – Jā, zinu, – atbildēju. – Tik un tā tavu aizbraukšanu tas nepadarīja ne drusciņas vieglāku. Tad vēl viss pārējais, kas te notika… Dzīve bez tevis šeit bija diezgan grūta.

– Piedod, Īdij! Tomēr tev sokas ļoti labi, varu saderēt, ka pat labāk, nekā tu pati domā.

– Redzēsim. Man vēl ir jāizveido valdība, jāpanāk, lai mamma un tētis mazliet sevi palutina, un jāatrod kāds, kurš būtu gatavs mani apprecēt.

Ārens paraustīja plecus. – Tātad tīrie sīkumi.

– Jā, faktiski atpūta!

Brālis iesmējās. Ai, kā man bija pietrūcis šīs skaņas!

– Ei, – Ārens ierunājās, ievērojis raizes manās acīs. – Būs labi! Tu tiksi ar to galā.”

No angļu valodas tulkojusi Ieva Zālīte.

https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/147303-princa_ligava_kronis.html

Autores mājaslapa.

Esmu Radfordas universitātes absolvente ar B.S. vēsturē. Es uzaugu Dienvidkarolīnā un šobrīd dzīvoju Kristiansburgā, Virdžīnijā, kopā ar savu vīru - elektrotehnikas inženieri, dēlu ar automašīnu apsēstību un princesi - mīlošu meitu. Es esmu New York Times visvairāk pārdotā autore, woohoo! Es esmu arī novērtēts klients manā vietējā cupcake veikalā.

Lietas, kuras es ienīstu:

Kad cilvēki neizmanto dzīves pagrieziena signālus, lidošanu, salātus.

Lietas, kuras es mīlu:

Biroja piederumi, puišu lentes, deserti.

http://www.kieracass.com/