Kinoziņas 2014-09-07

Izziņoti datumi, kad uz ekrāniem iznāks filmas "Terminators 2" un "Terminators 3".

Autors Joe Comicbook 09/05/2014

Filmas "Terminator" atjaunojums, ko sauc "Terminator: Genisys", nebūs uz ekrāniem līdz 2015. gada 1. jūlijam, tomēr studija "Paramount" ir visai pārliecināti par filmu, jo tā jau ir paziņojusi par divu nākamo Terminātora filmu uz ekrāniem izlaišanas datumiem. Vai varbūt viņi izmisīgi cenšas ar to pakampt visus izdevīgākos termiņus, pirms to ir paguvušas "Disney" un "Warner Bros". "Paramount" paziņoja, ka "Terminator 2" tiks palaista 2017. gada 19. maijā un "Terminator 3" 2018. gada 29. jūnijā. [Holivuda jau sen ir konstatējusi izdevīgākos datumus gadā, kad cilvēki visbiežāk grib iet uz kino. Piemēram, uz Ziemassvētku laiku, ASV Neatkarības dienu utt. Tāpēc svarīgi, kas pagūst izziņot datumu pirmais, jo nākošais, kas gribēs savu filmu palaist tajā pašā datumā varēs rēķināties ar mazāku peļņu, jo tādu fanu, kas ir tik "fanīgi" un kam ir tik daudz brīva laika, ka skatīsies visas filmas uzreiz vienā dienā vai nedēļā, nav nemaz tik daudz. - t.p.]

 

 

"Terminator 2" izvēlēts datums 19. maijs ir divas nedēļas pēc tam, kad "Marvel Studios" laidīs uz ekrāniem kādu vēl beznosaukuma filmu. "Teminator 3" "ies gaisā" pēc nenosauktas "Fox / DreamWorks Animation / Blue Sky" filmas un tikai nedēļu pirms citas "Marvel Studios" nenosauktas filmas.

http://comicbook.com/2014/09/06/terminator-2-and-terminator-3-release-dates-announced/

Džordžs R. R. Mārtins neapzinoties ir palīdzējis radīt Čubakas tēlu.

Autors Jamie Lovett 08/29/2014

Lielākā daļa cilvēku pazīst Džordžu R. R. Mārtinu kā ļoti populārās fantāzijas sērijas "A Song of Ice and Fire" radītāju, kas ir pamats ļoti veiksmīgai HBO televīzijas sēriji "Game of Thrones". Tagad, internetā parādījušies pierādījumi, kas liecina, ka viņš varētu būt nejauši pielicis roku, veidojot "Star Wars" zīmīgo varoni Chewbacca.

Kā ziņoja "Film", Chewbacca izskatās diezgan atšķirīgāks agrīnās izstrādes fāzēs, nekā viņš izskatās filmās. Ralfa Makvorija (Ralph McQuarrie) sākotnējais Chewbacca dizains tika izmantots, lai izveidotu Zeb Orrelios "Star Wars Rebels", tādēļ, ja jūs apskatīsiet viņu, jums būs ideja par to, kāds Chewbacca varētu būt izskatījies.

Pagrieziena punkts nāca, kad Džordžs Lūkass iesniedza Makvorijam kaudzi skiču, ko izmantot iedvesmai, lai turpinātu meklēt raksturīgāko dizainu. Starp mākslas darbiem bija Džona Šenhera (John Shoenherr) ilustrētais Džordža R. R. Mārtina stāsts “And Seven Times Never Kill Man!”, kas parādījās žurnālā "Analog" 1975.gadā. Turpmākais attēls parāda, cik liela ietekme ilustrācijām Mārtina stāstā ir bijusi uz Chewbacca dizainu.

Ņemiet vērā, ka attēls Chewie galīgais dizains - tas tika pārveidots vēl vairākas reizes, pirms Ralfs pilnībā to izveidoja - bet ilustrācijas noteikti rāda, ka ir novirzījušas Makvorija domas citā, jaunā virzienā.

Tas nav nekas neparasts, ka dizainers montāžai "meklētu grāmatas" savam projektam, lai idvesmotos savam dizainam, un daudzi dizaineri rīkojās tāpat, lai beidzot taptu gala produkts, kas bija "Star Wars". Ja "Film" rakstu izpēta sīkāk, ir interesanti redzēt, kā, pat neapzinoties to, žanra klasika atstāja iespaidu uz nākošiem žanra darbiem.

http://comicbook.com/blog/2014/08/29/george-r-r-martin-may-have-unknowingly-helped-create-chewbacca/