Kendera Bleika. Kendare Blake

Kendera Bleika ir jauna pusaudžu romānu rakstniece. Viņa piedzima Dienvidkorejā un uzauga pie audžuvecākiem ASV.

Pabeidza Itakas koledžu, iegūstot bakalaura grādu komercijā, un turpināja mācības Midlseksas Universitātē Londonā, iegūstot maģistra grādu rakstniecībā. Kedera aizraujas ar grieķu mitoloģiju, hokeju, tenisu, jāšanu, stingru veģetārismu un pusjēlu gaļu (nejautājiet, kā to var apvienot). Viņa mīl dzīvniekus un ir ļoti uzmanīga uz ceļiem. Viņai ir tuvas meitenes, kas piekrīt Ainas Rendas uzskatiem, un jauni cilvēki Breta Istona Ellisa garā. Kendera dzīvo Linnvudas pilsētā, Vašingtonas štatā, kopā ar vīru.

https://www.livelib.ru/author/371007-kendari-blejk

Anna, tērpta asinīs.

Kass Louvuds ir spoku mednieku dinastijas pārstāvis, kurš kārtējā spoka meklējumos atbrauc uz mazu Kanādas pilsētiņu. Te tieši dzīvo Anna, tērpta asinīs – nedraudzīgs meitenes spoks, ko 1958. gadā nogalināja, kad viņa devās uz dejām. Viņa joprojām valkā tās pašas drānas, kurās viņu nogalināja – kādreiz baltās, bet tagad ar asins traipiem. Anna nogalina visus, kuri iedrošinās tuvoties mājai, kur viņa kādreiz ir dzīvojusi. Saprotams, ka Kass un Anna nevarēja nesatikties, taču, kādēļ Anna joprojām nav nogalinājusi Kasu?

https://www.livelib.ru/work/1000967135-anna-odetaya-v-krov-kender-blejk

Meitene no murgiem.

Ir pagājis jau mēnesis, kopš Annas Korlovas spoks savā pagrabā atvēra durvis uz Elli un pazuda, taču spoku mednieks Kass Louvuds nevar kustēties tālāk. Viņa draugi atgādina, ka Anna ir upurējusi sevi, lai Kass varētu dzīvot, nevis staigāt apkārt, pa pusei miris. Viņš zina, ka draugiem ir taisnība, taču Kasa acīs, neviena dzīva meitene, ko viņam ir nācies sastapt, nevar līdzināties mirušajai meitenei, ko viņš ir iemīlējis. Tagad viņš visur redz Annu: dažreiz, kad guļ, dažreiz arī nomoda murgos. Taču kaut kas nav tā... tie nav vienkārši sapņi. Liekas, ka Anna izjūt mokas, izskatās, ka viņu plēš gabalos arvien šausmīgāki apstākļi, katru reizi, kad viņa parādās. Kass nezina, kas ir noticis ar Annu, kad viņa pazuda Ellē, bet viņš zina, ka viņa nav pelnījusi visu to, kas ar viņu notiek patlaban. Anna ir glābusi Kasu vairākas reizes, tagad ir pienācis laiks viņam atbildēt ar to pašu.

https://www.livelib.ru/work/1000982704-devushka-iz-koshmarov-kendari-blejk

Trīs tumšie kroņi.

Fenbērnas salā katru paaudzi piedzimst trīnītes, trīs karalienes, kurām ir vienādas tiesības uz troni un kurām piemīt mantotā maģija. Mirabella – elementāle, kura spēj pirkstgalos iedegt liesmu un sviest to ar rokas vēzienu cilvēkos vētru. Katarina ir indētāja, kura spēj apēst nāvējošu indi, nejūtot pat vieglas sāpes vēderā. Un Arsinoja, kura var piespiest ziedēt pašam skaistākajam ziedam uz pasaules, var kontrolēt pašu niknāko lauvu. Taču karalienes kronēšana nav tikai karaliskā izcelšanās. Māsām ir jācīnās. Tā nav spēle tikai par uzvaru, tā ir spēle arī uz dzīvību un nāvi. Tajā naktī, kad māsām paliek sešpadsmit, sākas kauja. Karaliene, kura izturēs, saņems kroni. Ja viss būtu tik vienkārši! Katarina nespēj izdzert pat pašu vieglāko indi, bet Arsinoja, lai kā pūlētos, neizaudzēs par nezāli... Divas karalienes kaunīgi izliekas, mēģinot noturēties salā, bet viņu varenā māsa Mirabella nav daudz gudrāka. Tomēr alianses jau tiek noslēgtas, nodevība gaida aiz katra stūra, atriebība slīd pakaļ karalienēm, un skaidrs ir tikai viens: pēdējā karaliene var nebūt pati spēcīgākā... taču būs pati tumšākā.

https://www.livelib.ru/work/1002188851-tri-temnye-korony-kendari-blejk

Viens tumšais tronis.

Augšupejas gads iesākas. Karaliene Katarina, brīnumainā kārtā palikusi vesela Brešijas karalistes krišanas, kļūst par noslēpumaina spēka īpašnieci. Tagad viņa ir Neapmierināmā karaliene: asinskāra, cietsirdīga, spējīga nogalināt. Tajā pašā laikā viņas māsas Mirabella un Arsinoja gatavojas viņai pretoties. Karalienes satiekas Vasaras Saulgriežu svētkos un nav zināms, kura tos pārdzīvos: Nirabella, ko uzskatīja par pašu spēcīgāko no māsām un nākamo Vainagoto karalieni, vai Arsinoja, kura atklājusi savas īstās spējas.

https://www.livelib.ru/book/1002797244-odin-temnyj-tron-kendari-blejk

Bibliogrāfija.

2010 - Sleepwalk Society

Sārija "Anna": 2011 – Anna tērpta asinīs / Anna Dressed in Blood 2012 – Meitene no murgiem / Girl of Nightmares

Sērija "Аntidieviete": 2013 – Antidieviete / Antigoddess 2014 - Mortal Gods 2015 - Ungodly

Sērija "Trīs tumšie kroņi": 2018 - 0.1. The Oracle Queen 2018 - 0.2 Queens of Fennbirn 2017 - 0.3 The Young Queens 2016 - 1. Three Dark Crowns / Trīs tumšie kroņi 2017 - 2. One Dark Throne / Viens tumšais tronis 2018 - 3. Two Dark Reigns / Divas tumšās karalistes 2019 - 4. Five Dark Fates / Pieci tumšie likteņi

Stāsti: 2007 - The Photographer (The Momaya Press 2007 Annual Review) 2009 - The Oak Prison (Online publikācija: Expanded Horizons) 2010 - Tartarus in the Fingerlakes, Just Behind the Kappa Phi House (Online publikācija) 2010 - Twilight, Choking on Owl Feathers (Online publikācija) 2010 - Winter (Online publikācija)

https://www.livelib.ru/author/371007-kendari-blejk

Mājaslapa.

https://kendareblake.com/