Kemono draugi. Kemono Furenzu

Kemono Friends (Japanese: けものフレンズ Hepburn: Kemono Furenzu) ir japāņu mēdiju franšīze, ko radījsi mangu mākslinieks Mine Josizaki. Projekts vispirms tika radīts kā mobilā spēle firmā „Nexon” starp 2015. gada martu un 2016. gada decembri. Furai mangu serializēja Kadokawa's Monthly Shōnen Ace starp 2015. gada maiju un 2017. gada martu. Sērijas otro spēli realizēja Bushiroad 2018. gada 26. janvārī, kad zaļo gaismu deva anime otrai sezonai.

Anime televīzijas seriālu producēja Yaoyorozu. Tas gāja gaisā no 2017. gada janvāra līdz martam. Anime līdzfinansēja “Crunchtroll”. 

Japari parks ir lielākais zoodārzs apdraudētām dzīvnieku sugām, izzudušām sugām, criptīdiem un dažām leģendārām radībām. Pateicoties mistiskais substance, kas pazīstama ar nosaukumu “Sandstar”, daudzi no dzīvniekiem antropomorfizējās par meitenēm, kuras pazīst ar vārdu “Friends” (フレンズ Furenzu).

Manga seko parka uzraugam Nana, kas pieskata dažādus Japari parka draugus. Anime meitene, ko pazīst vienīgi kā Kabana atmostas Japari parka, nezinot, kas viņa ir un iepazīstas ar draugu Servalu. Kopā viņas dodas piedzīvojumos pa parku, lai saprastu, kāds dzīvnieks ir Kabana. Viņas apmeklē daudzus Japari parka reģionus, satiekot jaunus draugus.

Anime seriāla režisors ir Tacuki. Sākts rādīt 2017. gada 10. janvārī. 12 epizodes.

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Kemono_Friends

Nosaukums tulkots arī kā “Ausainie draugi”. 

Kaut kas neizskaidrojams notiek vienā no pilsētas zoodārziem. Visi dzīvnieki dīvainas Smilšu zvaigznes iespaidā negaidot pārvēršas par meitenēm. Tomēr ne līdz galam. Dažas dzīvnieku iezīmes viņām tomēr paliek. Visbiežāk, mīļas austiņas, kas stāsta par to, kas agrāk ir bijušas šīs skaistules. Reiz šajā zooparkā apmaldās zēns. Viņš mēģina atrast ceļu uz mājām, taču negaidot satiek trīs mīļas, ausainas meitenes, kuras piedāvā viņam doties lielā ceļojumā, lai atrastu viņa mājas. Ar ko gan beigsies šis stāsts? Drīz uzzināsim! Tomēr iesakām, nekur neiet ar nepazīstamām, ausainām sievietēm.

Seriāls krieviski.

http://seasonvar.ru/serial-19833-Ushastye_druz_ya-0-season.html

Seriāls angliski.

http://www.crunchyroll.com/kemono-friends

Fanu lapa. https://myanimelist.net/anime/33089/Kemono_Friends

Anime enciklopēdija. https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=18799

Vikilapa. http://kemono-friends.wikia.com/wiki/Kemono_Friends_(Anime)

Filmu saraksts. https://www.imdb.com/title/tt6562940/

Visu draugu jeb draudzeņu saraksts. Ne tikai no anime. Liekas, ka pilnīgi visu.

https://japari-library.com/wiki/List_of_Friends