Keilebs Krisps. Tikai ne Aivija Pokita.

Apraksts par autoru un viņa daiļradi

Anyone But Ivy Pocket. Somebosy Stop Ivy Pocket. Bring Me the Head of Ivy Pocket

Vai jūs pazīstat Aiviju Pokitu? Šī divpadsmit gadu vecā istabene – ir īsta sodība visiem, pie kuriem viņa kādreiz ir kalpojusi. Aivija ir līdzīga stihiskais nelaimei: tur, kur viņa parādās, tūlīt sākas haoss un notiek dažādi pārpratumi. Viņa mierīgi var iebāzt jūs ar seju zupā un pateikt visu, kas viņai ir uz mēles. Zinot to, vai jūs uzticētu viņai ārkārtīgi vērtīgo dimantu Tik-taku? Nē, jūs to atdotu vienalga kam, tikai ne Aivijai Pokitai! Taču viena hercogiene ņēma un to izdarīja! Aivijai būs jādodas bīstamā, lamatu pilnā ceļā, lai nogādātu dimantu Tik-taku uz Londonu un beidzot uzzinātu, kāpēc hercogiene ir šo uzdevumu uzticējusi tieši viņai.

  1. Keileba Krispa grāmatas ir tulkotas 24 valodās un kļuvušas par pasaules bestselleru.
  2. Aivija Pokita ir pati smieklīgākā, pati ekscentriskākā un pati bezbailīgākā piedzīvojumu mīļotāja. Iespējams, ka sākumā jums gribēsies viņu nogalināt, taču jūs pat nemanīsiet, kā pieķersieties šai labajai, atsaucīgajai un nedaudz trakai meitenei.
  3. Keilebs Krisps – ir ļoti noslēpumains autors, par kuru praktiski nekas nav zināms. Taču, fakts paliek fakts: viņam ir vienkārši lieliska humora izjūta! Brīdiniet kaimiņus: jūs ļoti skaļi smiesieties.
  4. Šajā grāmatā lieliski apvienoti fantastiski piedzīvojumi un detektīvsižets. Tajā ir daudz mīklu un noslēpumu, kas neliek mieru, kutina nervus un izsauc milzīgu ziņkāri.
  5. No šīs grāmatas sajūsmā ir gan bērni, gan pieaugušie. Liekas, ka tai ir visas iespējas iekarot pasauli.

https://www.labirint.ru/books/629277/

Aivija Pokita - galvenā varone, ko gribas nogalināt.

https://eksmo.ru/selections/ayvi-poket-ID13251580/

Par Aiviju latviski.

Aivija Pokita ir staigājoša katastrofa. Viss, kam viņa pieduras, tiek ierauts neganti postošos piedzīvojumos – arī neparasti milzīgs zaigojošs briljants, kurš nonāk tieši Aivijas rokās. Tagad viņa pati ir kļuvusi par postošu piedzīvojumu…

Drūmi dīvains un raganiski aizraujošs stāsts par apburošu meiteni, kura nejauši tiek iesaistīta krāpnieciskā shēmā un nonāk spokaina darījuma pašā sirdī. Lemonija Sniketa faniem ir par ko līksmot – pirmā grāmata no sērijas par Aiviju Pokitu ir klāt!

Grāmatas autors Keilebs Krisps izceļas ar noslēpumainu raksturu un nelabprāt parādās cilvēkos. Viņš dzīvo dziļi mežā un ar pasauli sazinās, izmantojot morzes kodu vai skaļi rībinot vara kastroļus.

http://kontinents.lv/gramata/415/tikai-ne-aivija-pokita

Vai esat ērti iekārtojušies, mīļie? Glāze limonādes pa rokai? Varbūt pāris kūciņu uz šķīvja? Pienācis laiks pavēstīt par manu otro aizraujošo piedzīvojumu.

Brīnišķīgi mīlīgs pāris pieņēma mani savā paspārnē, un tagad esmu zārcinieku lolotā meitiņa. Jā, mani jaunie vecāki izturas pret mani kā pret kalponi. Spiež mani deklamēt atbaidošas vārsmas mirstošiem cilvēkiem. Naktīs iesloga mani istabā kā cietumnieci. Bet tā taču rīkojas visi mīloši vecāki, vai ne?

Par laimi, man ir jauna draudzene. Mis Kārnidža mīļuprāt nāk talkā un risina manas sīkās problēmiņas. Piemēram, kā izglābt meiteni, kas nonākusi citā pasaulē un netiek prom? Un kas ir tas pazudušais jauneklis, par kuru mani vecāki atsakās runāt? Un kādēļ atgriezusies blēdīgā mis Olveiza? Bet visvairāk mani nodarbina jautājums – ko lai iesāk ar milzonīgo kārpu uz savas jauniegūtās mātes sejas?

http://kontinents.lv/gramata/463/apturiet-aiviju-pokitu

Oriģināla mājas lapa.

http://www.ivypocketbooks.com/

Par rakstnieku.

Keilebu Krispu audzināja kareivīgi bibliotekāri, kuri viņam nemitīgi iebaroja 19. gadsimta literatūras paraugus un istabas temperatūras biezputru. Viņa bērnība tika īsā laikā traģiski pārvērtās pēc tam, kad viņš pārdeva savu vectanti Mabelu par sauju pilnīgi parastu ķirbju sēklu. Keilebs ir absolvējis Iecietības Universitāti, iegūstot kaprīzes grādu, un apņēmies iegūt savu zīmolu pasaulē kā rakstnieks.

Sekoja gadu ilgas grūtības un neveiksmes, līdz pēc neilga laika, strādājot aiz atslēgas, Keilebs pārcēlās uz pamestu namiņu dziļi mežā un veltīja sevi rakstīšanai par kundzes divpadsmit gadus vecās kalpones piedzīvojumiem, kas bija satriecoši traki.

Viņa vienīgā saziņa ar ārpasauli notiek, izmantojot Morzes kodu vai tējkannu. Viņš neuzticas nevienam, izņemot savam literārajam aģentam. Keilebs ļoti izjūt nepatiku pret konditoriem un dažiem pieradinātiem trušiem. Viņš izsaka izteiktu vēlmi, lai jūs tagad pārtraucat lasīt šo.

Barbara Cantini - ilustratore.

https://www.barbaracantini.com/

Esmu Barbara, ilustrētāja un grāmatu bērniem un jauniešiem autore.

Es galvenokārt strādāju pie Amerikas, Lielbritānijas un Itālijas izdevējiem.

Greenwillow-HarperCollins es ilustrēju Ivy Pocket triloģiju, kas ir tulkota daudzās dažādās valodās un pārdota visā pasaulē.

2017. gada oktobrī Mondadori Ragazzi izdeva "Mortina", manu pirmo grāmatu, kurai esmu kā autore, kā arī ilustratore.

„Mortina” ir trīs grāmatu sērija, otrā un trešā tiks izlaista 2018. gada laikā. [Ir jau izdotas.]

Šī sērija līdz šim publicēta visā pasaulē 21 dažādās valodās.

Pēc kino animācijas absolvēšanas un diploma iegūšanas es sāku karikatūras animatora karjeru, strādājot dažādos TV kanālos un RAI seriālos. 2011. gadā es ieguvu Città del Sole balvu “Gada ilustrators”, un kopš tā laika esmu specializējusies bērnu grāmatu ilustrācijā.

Man patīk vintāžas apģērbs, šokolāde, ceļošana (un atgriešanās mājās), interjera dizains, olas, amerikāņu komēdijas no 50. un 60. gadiem, galda spēles un „crème brulée” veidošana.