Kas sagaida citus varoņus pēc pārtraukuma The Vampire Diaries / Vampīra dienasgrāmatās?

image001Foto: Quantrell D. Colbert/The CW

Mēs jau rakstījām, ko “The Vampire Diaries” (“Vampīra dienasgrāmatas”) fani var sagaidīt notiekam Deimona-Elenas-Stefana trijstūrī pēc seriāla atgriešanās no brīvdienām. Īsā versija par viņiem ir šāda: Deimons un Elena kļūst tuvāki, kamēr Stefans paliek aizvien labāks.

Tomēr viena no seriāla fanu mīļākajām lietām ir arī tas, ka arī citu personāžu stāsti tiek bagātīgi attīstīti. Kas tad gaidāms viņiem?

Tailers… Kad pēdējo reizi redzējām viņu, neizskatījās labi, lai gan viņš noteikti nepiekristu. Pēdējā aina ar Taileru (Maikls Trevino) un Kerolainu (Kendisa Akola) bija sirdi plosoša. Viņš ir pieņēmis (un pat ar zināmu prieku) savu pārtapšanu hibrīdā, pat neskatoties uz to, ka tas padarījis viņu par Klausa pakalpiņu, kas mēģinājis nogalināt praktiski ikvienu, ko viņš pazīst. Viņam vairs nav sāpīgās pārvēršanās mokas pilmēness naktī, tāpēc viņš uzskata, ka sliktākais ir aiz muguras. Taču Tailers maldās…

“Tailers un Kerolaina ir pārvarējuši daudz ko,” stāsta Džūlija Pleka, seriāla galvenā producente Zap2it. “Jo Taileram pašam ir bijis daudz kas jāpārvar. Izskatās diezgan drūmi šobrīd un būs vēl drūmāk, pirms viss sāks nokārtoties.”

Kerolainu savukārt uztrauc tas, kā viņa varēs mīlēt kādu, kuru kontrolē kāds, kuru viņa tik aizrautīgi ienīst. “Man patika, kā Tailers teica Kerolainai pēdējās sērijas beigās: “Es nevaru to ienīst, jo tā ir labāk. Jo man nav jāiet cauri tām sāpēm. Tāpēc, ka savā veidā es jūtos brīvs, tpaēc cīnies par mani un cīnies par mums.” Viņa nezina, vai spēj, tāpēc, kad mēs atgriezīsimies, viņš nebūs laimīgs ar viņu. Viņš nebūs vispār laimīgs,” saka Pleka.

Bez Kerolainas, kas turēja viņu pie zemes, sāks parādīties Tailera sliktākās puses, un viņš sāks saprast, ka kopā ar ieguvumiem, kļūstot par hibrīdu, nāk arī ne tik patīkamas sekas. “Viņš dzirdēs Klausu čukstam viņa ausī: “Man vajag, lai tu to izdari priekš manis. Tev jākalpo savam kungam”,” paskaidro Džūlija Pleka. “Tailers ir ļoti, ļoti sliktā situācijā, kam ir gandrīz katastrofālas sekas. Viņam būs vajadzīgs kāds laiks, kamēr viņš būs pelnījis būt labais mūsu varoņu, viņa draugu un Kerolainas acīs.”

http://www.seriali.lv/wp-content/uploads/2011/12/TVD-Bonija.jpg

image002Foto: CW

Otrajā sezonas pusē mums būs iespēja ielūkoties mazliet dziļāk arī Bonijas (Keta Greihema) emocionālajā stāvoklī. Jā, Bonijai un Džeremijam (Stīvens R. Makkvīns) joprojām būs viņu attiecību problēma pēc visas tās spoku padarīšanas. Kā viņi tiks ar to galā? Ļoti dažādi!
Bonijai nebūs īpaši daudz laika dziedēt brūces. Kad mēs atkal viņu ieraudzīsim, viņa būs metusies iekšā no sirds raganu padarīšanās. “Viņa palīdzēs noslēpt zārkus un visās pārējās lietās, kas notiks, jo ir vienīgā ragana pilsētā,” saka Pleka.
Bez tam uzradīsies arī viņas māte Ebija (Petsija Vaita). Lai gan pagātnē mātei ar meitu bijušas domstarpības, Bonija rod zināmu mierinājumu viņas klātbūtnē, jo vismaz viņa nav nekā saistīta ar Salvatorēm. Pagaidām…

“Es nevaru atklāt pārāk daudz par to, kas viņas saved kopā un mitoloģiju,” stāsta prodecente. “Bet, es teikšu, ka Bonijai ir nepieciešams kāds, kas nav saistīts ar šo vampīru dzīvi. Viņa to atrod mātē, kas, kā mēs uzzināsim, pametusi viņu sen atpakaļ, un pametusi, būdama ragana. Tur būs kāds pamatīgs konflikts, un mēs pagaidām tikai skrubinām tā virspusi, bet mani ļoti sajūsmina rakties tajā dziļāk.”

http://www.seriali.lv/wp-content/uploads/2011/12/TVD_DeVito_Deiviss.jpg

image003Foto: CW

Džeremijs tikmēr mazliet regresē. Pēc tam, kad viņš atkal zaudējis Annu, viņš ir mazliet kā pazaudējies un mazliet neapdomīgs. Elena (Nina Dobreva) un Alariks (Mets Deiviss) sāks ļoti uztraukties par viņa uzvedību un drošību. Un tas ir pamatoti, jo tas ir Džeremijs, kura rīcības dēļ Alariks nonāk slimnīcā… Un tur viņš iepazīstas ar dakteri Fellu (Torija DeVito), kas viņam iepatīkas, bet kam ir visai interesanta saistība ar Mistikfelsu.

Jau drīzumā Zap2it sola vēl kādus jaunumus par jauno dakteri, kuru atveidos Paula Veslija sieva, bet mazliet ir jāpagaida.

Raksts tapis sadarbībā ar http://tvdlatvia.ucoz.lv

Oriģinālu lasiet šeit